Trys turnyrai – viena taurė

Penktus metus Saldaus pirmenybėse startavusi „Olimpo SC“ ekipa šį kartą varžovams nusileido tik finalinėje dvikovoje. Nuotrauka iš klubo archyvo

Mūsų miesto „Olimpo SC“ klubo futbolininkai šį sezoną dalyvavo trijų rajonų čempionatuose, geriausias rezultatas pasiektas kaimyninės šalies regiono pirmenybėse.

Po atkaklios kovos – antra vieta

Praėjusią savaitę baigėsi Saldaus regiono salės futbolo pirmenybės, kur tarp dešimties ekipų varžėsi ir Mažeikių „Olimpo SC“ klubo futbolininkai. Nuo spalio vidurio prasidėjusiose pirmenybėse komandos iš pradžių tarpusavyje sužaidė po du kartus, po to vyko pusfinaliai ir finalas.
Mažeikiškiai po reguliariojo sezono užėmė ketvirtąją vietą ir pateko į pusfinalį. Čia jie šventė pergalę, o finalinėse rungtynėse rezultatu 6:7 pralaimėjo nugalėtojai tapusiai „Novadnieki“ ekipai iš Saldaus.
„Nors buvome vienintelė ekipa iš Lietuvos, tačiau jokio spaudimo ar kitokio požiūrio iš šeimininkų pusės nejautėme – latvių teisėjai visiems vienodai traktavo taisykles, dirbo profesionaliai, jokių problemų nebuvo. Finale pralaimėjome pajėgiai ekipai – ši komanda žaidžia dar ir Rygos, ir Kuldigos pirmenybėse, taip pat rungtyniauja didžiajame futbole“, – pasakojo mažeikiškių ekipos vadovas Donatas Voras.
Daugiausiai įvarčių mažeikiškių gretose šiose pirmenybėse pelnė Renaldas Girgždys.

Plačiau skaitykite antradienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto