Tūkstančiai kilometrų – lankant rinkėjus?

Savivaldybės tarybos nariai daugiausia biudžeto lėšų sunaudoja kurui. Nuotr. iš redakcijos archyvo

Į Savivaldybės tarybą išrinkti mažeikiškiai už tokią visuomeninę veiklą turi galimybę kas mėnesį pasiimti didesnes nei minimalaus atlyginimo dydžio išmokas. Jie gali gauti darbo užmokestį už posėdžiuose praleistą laiką ir išmokas, skirtas išlaidoms, susijusioms su tarybos nario veikla, kompensuoti.
Balandžio mėnesį startavę tarybos nariai į savo sąskaitas praėjusiais metais susižėrė per 30 tūkst. eurų. Tik trys tarybos nariai rinkėjams tarnavo už dyką.
Daugiausia lėšų tarybos nariai išleidžia kurui – jo užtektų tūkstančiams kilometrų nuvažiuoti. Tačiau jokių ataskaitų apie šias keliones mūsų išrinktiesiems pateikti nereikia.
Plačiau skaitykite antradienio laikraštyje.

8 Atsakymai į “Tūkstančiai kilometrų – lankant rinkėjus?”

 1. DAIVA parašė:

  Galima manyti,kad pagal išleistą pinigų sumą Tarybos narys J.Žičkus į susitikimus su rinkėjais skrido Šerkšnėnų aeroklubo malūnsparniu. Straipsnyje minimi Tarybos nariai ,kurie atseit dažnai vyksta į susitikimus su rinkėjais ,tačiau nei vienas jų nepateikė net mažios problemos ,kuri jų dėka būtų sprendžiama ar jau net išspręsta. Ir Tarybos posėdyje jų negirdėti pasisakant dėl vienokio ar kitokio dalyko. Tarybos narys J.Žičkus, ko gero, labiausiai yra suinteresuotas ,kad kuo greičiau baigtųsi vienoks ar kitoks posėdis, nes jis kažkaip tai pastoviai neturi laiko. Ir niekaip nesuprantu, kaip vietos politikas, gali atstovauti rinkėjus , neturėdamas elektroninio pašto, kaip Tarybos sekretorė ar kitas asmuo Tarybos nariui S.Kupliauskui perduoda reikiamą informaciją. Deja, šioje kadencijoje yra ir taip.

 2. vinis parašė:

  penkis kartus nuvaziavo į kartingų aikstelę – chachacha, is kur jis važiavo,gal iš mėnulio, mėgsta jumorą politikieriai, arba, dokumentai gaunami pdf formatu, tai reikia printerių, popieriaus, kad taisyt būtų galima, o kad pdf formata konvertuot i worldą, vargšai silpnapročiai nežino.

 3. Komedija parašė:

  Gėda skaityti, ką išdarinėja tarybos nariai – žinoma, ne visi, bet tie didieji “ patriotai “ … Superinis paaiškinimas – turiu daug mašinų, tai išleidžiu kurui . Buvęs Mažeikių vandenų bosas taip daro – tai kas dėjosi įmonėje, kai jis jai vadovavo … Tada visi mokėjome už brangstantį vandenį, o dabar už “ visuomeniniais pagrindais “ norinčio pasivažinėti diedo .. Apsimeta tokiu patriotu, o iš burnos liejasi tik rusiški keiksmažodžiai

 4. Anonimas parašė:

  Bet, kad dar pasidėt ant stalo aukų dėžutę ir rinkti pinigigus aukščiausiu lygiu… Tarybinių (tarnybinių) pareigų įpročiai, mano nuomone…

 5. Jonas parašė:

  Gėda dėl tokio mūsų išrinktųjų ubagavimo ir pasipelnymo. Kažin kuris mūsų tarybos narys labai lankosi pas rinkėjus? Į posėdžius ateina pasirinkti apkalbų ir patys jas skleidžia, sėdi tik dėl to, kad reikia, nieko nesiūlo, nekelia jokių problemų. O pinigėlius, ko gero, pasiima. Reikia viešumos: kiek ir kuriam tarybininkui konkrečiai išmokama atlygio ir kur jie jį panaudoja? Čia turėtų būti panašiai kaip su projektais, kai atsiskaityti reikia už kiekvieną gautą ir išleistą centą. Juk jiems mokama iš biudžeto, t. y. iš mūsų surinktų pinigų. Ir aš noriu žinoti, kur padedami mano mokesčiai. Įvesti tokį viešinimą turėtų būti mero, kaip tarybos vadovo, prioritetas.

  1. Anonimas parašė:

   Bet, kad dar pasidėt ant stalo aukų dėžutę ir rinkti pinigigus aukščiausiu lygiu… Tarybinių (tarnybinių) pareigų įpročiai, mano nuomone…

 6. Siaip parašė:

  Zemiau parases kalba apie galimybe vogti. O as pavadinciau tokius galimai ubagais. Gi kelis vagis teisesauga priciupo, viska kontroliaves vagis, apsimetes debiliuku, pareiske jog nieko apie tai nezinojo. Ir tokie, aukstai iskele galvas, vaiksto ziuredami zmonems i akis. Nes sazine jiems, tai kitos dimencijos reiskinys. Zodziu – del euro tokie ir blusa iki Pekino nugintu…

 7. as parašė:

  Galimybe vogti eilini karta ir niekam atsiskaityt nereikia,kad tik prie lovio.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto