Turgelyje – VMI konsultacijos apie Kvitų žaidimą

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Šią savaitę Valstybinės mokesčių inspekcijos organizuojamame Kvitų žaidime dalyvaujantys šalies gyventojai sulaukė išskirtinio dėmesio – įvairių miestų turgavietėse VMI darbuotojai primins apie šiuo metu vykstantį žaidimą, jo taisykles. Maža to, visiems norintiems jie padės užregistruoti už ką tik įsigytas prekes gautus kvitus.
VMI specialistai su mažeikiškiais bendraus trečiadienį (gegužės 23 d.) Naftininkų gatvėje esančiame turgelyje nuo 9 iki 10 val.

Kvitus ima ne visi

„Santarvės“ pakalbinti mažeikiškiai džiaugiasi tokia VMI akcija. Ypač tie, kurie yra vyresnio amžiaus, ne taip gerai įvaldę kompiuterines programas ar pasiklystantys kvitų skaičiuose.
Turgaus prekiautojai pastebėjo, kad galbūt dėl šio žaidimo šiek tiek daugėja pirkėjų, kurie jau ima ir atsiskaitymo kvitą. Tačiau vis tik prie kasos aparatų jų lieka krūvos.
Vis dėlto yra ir tokių žmonių, kurie nuo prekybos stalų susirenka kitų pirkėjų paliktus kvitus.
Turguje prekiaujantys žmonės teigę girdėję, kad vienas kitas mažeikiškis yra laimėjęs 200 eurų prizą, o apie didesnį laimėjimą niekas nesigyręs arba jo nebuvo.

Daugiausia – už paslaugas

VMI duomenimis, šiuo metu Kvitų žaidime gyventojai užregistravo daugiau nei 1,2 mln. kvitų, iš kurių beveik 250 tapo laimingais – laimėjimų prizinis fondas viršijo 70 tūkst. eurų.
Apie 60 proc. šio žaidimo metu gyventojų užregistruotų kvitų yra už paslaugas, 40 proc. – už turgavietėse įsigytas prekes.
Jau paskelbta 240 savaitinių Kvitų žaidimo laimėtojų, kurie gavo 200 eurų prizus, ir 5 mėnesinio prizo laimėtojai, savo pinigines papildę po 5000 eurų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Naujienos iš interneto