Turistų klubas kviečia tvarkyti Leckavos piliakalnio

Redakcijos archyvo nuotr.

Sekmadienį, rugpjūčio 23 dieną, Mažeikių turistų klubas kviečia mažeikiškius prisidėti prie Leckavos piliakalnio tvarkymo.
Kelionė į Leckavą dviračiais prasidės nuo Mažeikių Vytauto Klovos muzikos mokyklos aikštelės 10 val. Tai jau ne pirma klubo pagalba Leckavos bendruomenei.

Padeda seniems draugams

Leckavos piliakalnį Turistų klubo nariai padėjo tvarkyti pavasarį akcijos „Darom“ metu. Klubo vadovė Gražina Tamašauskaitė pasakojo, kad norint visiškai sutvarkyti visą piliakalnį, reikia įdėti labai daug darbo.
„Leckavos bendruomenei talkiname todėl, kad jie yra mūsų seni draugai: kartu organizuojame Užgavėnes, padedame Jokūbinių šventės metu. Leckaviškiai šį vaizdingą piliakalnį nori paversti rekreacine zona, turi dar visokių planų, tad ir mes norime prisidėti prie jų planų įgyvendinimo“, – kalbėjo G. Tamašauskaitė.

Tausoja gamtą

Pasiekti Leckavą Turistų klubas nori ne bet kaip – tam geriausia priemonė yra dviratis. Vasarą, kai  palankūs orai, nuvažiuoti į Leckavą pasidarbuoti – vienas malonumas.
„Ir mums, ir leckaviškiams, ir gamtai gerai – neteršiame jos automobilių išmetamosiomis dujomis. Kartu esame nusiteikę atlikti daug gerų darbų“, – apie ateinančio sekmadienio planus pasakojo klubo vadovė.
Susiruošusiems važiuoti padirbėti su Turistų klubu į Leckavą nereikia imtis jokių darbo įrankių – tuo pasirūpins kaimo bendruomenė. Reikia būti tik pasiruošus dirbti ir pasiimti ko nors užkąsti ir atsigerti.
Išsamesnės informacijos galima teirautis telefonu: 8 616 48 586.

4 Atsakymai į “Turistų klubas kviečia tvarkyti Leckavos piliakalnio”

 1. apas parašė:

  Ačiū už info.

 2. papildau parašė:

  adresas – V. Burbos 9

 3. info parašė:

  Klovos muzikos mokykla yra senamiesčio parko pradžioje, išvykstame 10 valandą

 4. apas parašė:

  Koks Klovos aikštelės adresas ir kokią valandą išvykstama?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto