Turistų klubas pakvietė mažeikiškius keliauti

Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

Po dvejų metų keturiasdešimtmetį minėsiantis Mažeikių turistų klubas surengė pirmąją Atvirų durų dieną: supažindino lankytojus su klubo dabartimi – veikla, turima įranga bei pakvietė mažeikiškius prisijungti prie klubo narių ir patirti daug gražių kelionių akimirkų.

Mažeikių turistų klubas buvo įkurtas 1977 metų sausį, o jo pirmininku buvo ir jam dvidešimt penkerius metus vadovavo turizmo entuziastas Eugenijus Butkus. Po jo trejiems metams turistų klubo vairą perėmė Rita Lidžiūtė, o nuo 2005 metų jau dešimtmetį klubui vadovauja Gražina Tamašauskaitė.
Per tuos metus turistų klubo nariai surengė daugybę išvykų, žygių sausuma ir vandeniu: keliauta motociklais, dviračiais, baidarėmis ir pėsčiomis. Aplankyta visa Lietuva, pabūta Užbaikalėje, Tolimuosiuose Rytuose, Urale, Pamyre, Karelijoje, Kaukaze, Karpatuose, Kolos ir Krymo pusiasaliuose, Karakumuose, Turkmėnijoje, Uzbekijoje, Stavropolio krašte, Čečėnijoje, Ingušijoje, Tian Šanyje, keliauta Norvegijoje, Prancūzijoje, Čekijoje, Slovėnijoje ir Suomijoje.
Taip pat klubas, priklausomai nuo oro sąlygų organizuoja žygius pėsčiomis ar slidėmis „Snaigė“, kasmet dienos be automobilio proga rengia išvykas dviračiais, organizuoja dviračių krosą.
Visos šios kelionės, išvykos, renginiai užfiksuoti klubo nario Prano Šilgalio nuotraukose arba filmuotoje medžiagoje, kurią per Atvirų durų dieną ir galėjo pamatyti lankytojai.

Plačiau apie klubo veiklą skaitykite ketvirtadienio laikraštyje.

Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto