Turistų klubas švarino Vadakstį ir jos pakrantes

Nuotr. iš Mažeikių turistų klubo archyvo

Mažeikių turistų kubas, bendradarbiaudamas su Leckavos bendruomene, surengė Vadaksties ir jos krantų švarinimo nuo buitinių atliekų akciją – trečiadienį baidarėmis jie įveikė upės atkarpą ir rinko šiukšles.

});

Aštuntą valandą susirinkę prie vadinamojo Buknaičių pliažo, kur į vandenį patogu nuleisti baidares, dešimt baidarių ekipažų (pernai akcijoje dalyvavo aštuoni) leidosi į žygį ir aplinkos švarinimo akciją.

„Džiugina tai, kad dalyvavo ne tik klubo nariai. Prisijungė neabejingi gamtos švarinimo akcijai gyventojai. Plaukėme iki Vadaksties santakos su Venta, o šioje vietoje mūsų laukė vietiniai akcijos dalyviai, kurie išvirė ir pavaišino visus turistine koše“, – pasakojo Mažeikių turistų klubo vadovas Andrius Laurinavičius.

Plaukę apie penkias valandas, akcijos dalyviai tiek upėje, tiek jos pakrantėse surinko automobilinę priekabą šiukšlių maišų, praktiškai kiekvienas baidarės ekipažas parplukdė po vieną didįjį šiukšlių maišą.
...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto