Turizmo ir verslo centre – rankdarbių paroda

Jono Strazdausko nuotr.

Pirmadienį Mažeikių turizmo ir verslo centre atidaryta kalėdinė rankdarbių paroda.

Renginyje apsilankę mažeikiškiai ne tik galėjo pasigrožėti kraštiečių menininkų kurtais darbais, bet ir pabendrauti su pačiais autoriais, patikusius jų darbus įsigyti.


Dalyvauja akcijoje

Prisijungdama prie socialinės akcijos „Sušildykim sielas“ Mažeikių turizmo ir verslo centro bendruomenė savo būstinėje surengė rankdarbių parodą.
Joje eksponuojama per dvidešimt mažeikiškių menininkų darbų.

Jono Strazdausko nuotr.

Parodos lankytojai gali apžiūrėti įvairių rūšių rankdarbių. Ekspozicijoje gausu tapytų bei siuvinėtų paveikslų, veltinio dirbinių, bižuterijos, medžio tekintojo darbų, namų interjero puošmenų bei kitų grožybių.
„Šios parodos tikslas – pasidalyti patirtimi, parodyti ir pamatyti savo bei kitų kūrybą. Gal kažkas net suras naujų partnerių, pradės savo veiklą ir taip būsime prisidėję prie verslumo skatinimo Mažeikiuose“, – kalbėjo parodos organizatorė, centro vadovė Jolanta Gintalienė.


Surengė koncertą

Atidarant parodą mažeikiškiai visuomenininkai, atlikėjai surengė koncertą. Grojo akordeono mokyklos „Domisolė“ auklėtiniai Jonas Vozbutas bei Vilius Mažeika. Savo dainas dovanojo VšĮ Mažeikių „Versli karta“ jaunimas bei vienas iš parodos dalyvių, medžio tekintojas Arvydas Lukoševičius. Mažeikių krašto literatų ir menų mėgėjų sambūrio „Aura“ nariai pristatė literatūrinę kompoziciją.

Jono Strazdausko nuotr.

„Mūsų žmonės labai kūrybingi. Jie ne tik rašo, bet ir tapo, karpo, piešia, fotografuoja ir užsiima kita veikla. Kiekvienas esame su atskiru savo sielos polėkiu ir visa tai įprasminame tada,  kada galime pasidalinti savo kūrybine ugnele su kitais“, – apie dalyvavimą socialinėje akcijoje kalbėjo klubo vadovė Janina Butnorienė.
Aplankyti parodą ir įsigyti patikusių dirbinių mažeikiškiai gali iki gruodžio 23 d.

Plačiau apie parodoje eksponuojamus darbus ir jų autorius skaitykite šeštadienio „Santarvėje“.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto