Turnyre Tirkšliuose – trečias iš eilės telšiškių futbolininkų triumfas

Po apdovanojimų ceremonijos – bendra komandų prizininkių nuotrauka. Autoriaus nuotrauka

Baigėsi penktą kartą Tirkšliuose vykęs rajono aštuoni prieš aštuonis futbolo turnyras, kuriame jau trečius metus iš eilės triumfavo „Spartans“ futbolininkai iš Telšių.

});

Minimali telšiškių pergalė

Pirmosios penktadienį ant Tirkšlių pušyno stadiono vejos išbėgo Telšių „Benefiso“ ir Mažeikių „Impulso“ ekipos – šios komandos kovojo dėl trečios ir ketvirtos vietų. Didelės intrigos rungtynėse nebuvo – rezultatyviausio turnyro žaidėjo prizu apdovanotas telšiškis Vitalijus Barkevičius pelnė keturis įvarčius, o „Benefisas“ šventė įtikinamą pergalę rezultatu 8:1.

Po šio susitikimo prasidėjo dvikova dėl turnyro nugalėtojų vardų tarp „Mažeikių United“ ir „Spartans“ futbolininkų. Pirmajame kėlinyje pirmieji pasižymėjo mažeikiškiai – įvartį pelnė geriausio turnyro puolėjo prizu apdovanotas Egidijus Gritkus. Persvaros mažeikiškiams ilgai išlaikyti nepavyko – per kelias minutes telšiškiai ne tik išlygino rezultatą, bet ir...