Turnyro šeimininkai tenkinosi antrąja vieta

Abiejų mažeikiškių ekipų žaidėjai su treneriu Antanu Bulošu po turnyro. Nuotrauka iš klubo archyvo

Tęsdamas praėjusių metų tradicijas futbolo klubas „Atmosfera“ surengė tarptautinį salės futbolo turnyrą, kuriame rungtyniavo keturiolikmečiai futbolininkai. Į sporto komplekso salę varžytis dėl „Tomega Cup“ taurės susirinko šešios ekipos iš Mažeikių bei netolimų mūsų šalies ir Latvijos rajonų.
Atsižvelgus į tokį komandų skaičių, buvo nuspręsta, kad komandos sužais tarpusavyje po kartą ir surinkti taškai lems nugalėtojus. Mūsų miestui atstovavai klubo „Atmosfera“ pirmoji ir antroji komandos.
Geriau šiame turnyre sekėsi pirmajai „FK Atmosfera“ ekipai – ji rezultatu 6:1 nugalėjo antrąją klubo ekipą, po to rezultatu 2:0 privertė pasiduoti Telšių „FC Džiugą“, 5:0 „JFC Saldus“ futbolininkus, sužaidė lygiosiomis 1:1 su Palangos sporto centro komanda ir, nusileidę po vienintelio praleisto įvarčio kretingiškiams, iškovojo antrąją vietą. Pastarieji tapo turnyro nugalėtojais, o antroji mūsų miesto komanda liko šešta.
Geriausiu pirmosios komandos žaidėju pripažintas Marius Gečas, antrosios – Edas Jankauskas, geriausio turnyro puolėjo titulas atiteko pirmosios ekipos puolėjui Gedui Klemeniui.
„Dar vyksime į turnyrą Kėdainiuose, o po to jau vien tik treniruotės – šios amžiaus grupės futbolininkams jau nebebūna salės futbolo čempionatų, šie turnyrai yra tik pasiruošimas didžiojo futbolo sezonui. Jis keturiolikmečiams, kai ant žaliosios vejos žaidžiama vienuolika prieš vienuolika, prasidės balandį ir ši ekipa yra viena iš pogrupio lyderių“, – po turnyro kalbėjo mažeikiškis treneris Antanas Bulošas.

One Reply to “Turnyro šeimininkai tenkinosi antrąja vieta”

  1. mazeikiai matas 2005 parašė:

    puiki atmosfera su fk atmosfera

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto