Turnyrų maratoną mažeikiškiai baigė su sidabru

Antano Bulošo treniruojami dvylikamečiai turnyro finale nusileido tik Šiaulių futbolo akademijos auklėtiniams. Nuotrauka iš klubo archyvo

Futbolo turnyru „Tomega CUP“ dvylikamečiams futbolo klubas „Atmosfera“ baigė praėjusių metų gruodį mūsų mieste prasidėjusį aštuonių futbolo turnyrų maratoną.
Į turnyrą dvylikamečiams susirinko net aštuonios komandos – be vietos „FK Atmosfera“ dviejų ekipų, varžėsi jaunieji futbolininkai iš Kretingos, Šiaulių, Klaipėdos, Telšių, Palangos ir Saldaus.
Sėkmė šiose varžybose lydėjo „FK Atmosfera“ pirmąją komandą, kuri pirmąją vietą užėmė pogrupyje, po to pusfinalyje po Jokūbo Januškevičiaus taiklaus smūgio rezultatu 1:0 įveikė Palangą.
Mažeikiškiai buvo sustabdyti tik finale, kur 0:3  pralaimėjo Šiaulių futbolo akademijos ekipai.
„Įmušę pirmąjį įvartį šiauliečiai atsitraukė, išviliojo mus lyginti rezultato ir greitomis kontratakomis sugebėjo pelnyti du įvarčius ir mus palaužti. Džiugu tai, kad pralaimėjome stipriai ir gerai sukomplektuotai ekipai. Geriausiu turnyro vartininku pripažintas mūsų vartų sargas Gedas Klemenis“, – apie rungtynes kalbėjo mažeikiškių treneris Antanas Bulošas.
Šio sezono Lietuvos salės futbolo čempionate dvylikamečiai rungtyniavo tarp šešiasdešimties komandų, triumfavo pogrupyje, po to du kartus įveikė palangiškius ir tik kovoje dėl patekimo tarp keturių stipriausių šalies ekipų dėl prastesnio įvarčių skirtumo nusileido Gargždamas – pirmosiose rungtynėse mūsų ekipa nugalėjo rezultatu 5:3, o išvykoje nusileido 2:6.
Balandį šios komandos laukia šalies čempionatas žaliosiose vejose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Naujienos iš interneto