Ugniagesiai likvidavo smulkius incidentus

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Praėjusį savaitgalį mažeikiškiai ugniagesiai gelbėtojai atliko smulkius gelbėjimo darbus, jiems teko reaguoti ir į nepagrįstus iškvietimus.

Penktadienio popietę į ugniagesius pagalbos kreipėsi policijos pareigūnai – jie negalėjo patekti į gyvenamąjį namą Daubariuose, Viešetės gatvėje. Buvo įtariama, kad ten yra miręs žmogus. Atvykęs ugniagesių ekipažas laužtuvu atidarė duris ir blogiausi įtarimai pasitvirtino – viduje rastas 58-erių metų vyro kūnas.
Tik prasidėjus šeštadieniui, apie pirmą valandą nakties, sulaukta pranešimo iš Žiogaičių – automobiliu važiavęs rajono gyventojas negalėjo pravažiuoti, kelią užtvėrė nuvirtęs medis.
Incidentą per keliolika minučių likvidavo atvykę pareigūnai – supjaustė ant kelio važiuojamosios dalies buvusį medį, patraukė į šalikelę, po to nušlavė kelio dangą.
Šeštadienį, nuo trečios valandos po pietų, per valandą sulaukta dviejų prašymų padėti patekti į butus, tačiau laužti durų neprireikė. Kol atvyko ugniagesiai gelbėtojai, buto duris Ventos gatvės 85-ajame name buvo atidariusi pati gyventoja, ji jau bendravo su policijos pareigūnais. O Gedimino gatvės 11-ajame name buto duris padėjo atidaryti gyventojų giminaičiai, Mažeikių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ugniagesiai gelbėtojai tik padėjo ligonę pernešti į medikų automobilį.
Sekmadienį, apie ketvirtą valandą ryto, pareigūnus į vieną Ventos gatvės 31-ojo namo butų kvietėsi medikai – reikėjo padėti išnešti sunkiasvorį ligonį.
Sekmadienį Mažeikių PGT gauti du pranešimai apie pavojų keliančius deginamus laužus Jautakiuose ir Krakiuose, tačiau vienu atveju pranešimas nepasitvirtino, kitu atveju laužą užgesino pats sklypo savininkas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto