Ugniagesius gelbėtojus žeidžia nepagrįsti komentarai

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Po praėjusią savaitę Tirkšlių centre kilusio gaisro ugniagesiai gelbėtojai sulaukė komentarų – neva jie atvykę vėliau negu skelbiama ir tuščia automobiline cisterna – be vandens. Tokie faktais nepagrįsti komentarai, pasak pareigūnų, juos žeidžia.

Viskas susideda į vieną

Tirkšlių miestelio centre gaisras, kuris sunaikino medinį namą, kilo naktį iš lapkričio 25-osios į 26-ąją. Informaciją apie šį gaisrą „Santarvės“ svetainėje komentavęs anonimas tvirtino, kad ugniagesiams gelbėtojams buvo pranešta dar pusę dviejų nakties, o jie atvykę tik po dviejų.
Mažeikių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos (PGT) viršininkas Audrius Tupikas patvirtino: tarnyboje pranešimas buvo gautas antrą valandą nakties. Pranešimus priima Bendrosios pagalbos centras, visi jie yra įrašinėjami.
„Kalbėti, kad ugniagesiai gelbėtojai neskuba ar atvyksta gerokai pavėlavę, švelniai tariant, yra neteisinga. Bendrojo pagalbos centro operatoriai jau skambučio metu išsiunčia mūsų ekipažus į įvykio vietą, išvažiuoti iš gaisrinės garažų ekipažai privalo per minutę. Visus ugniagesių gelbėtojų pranešimus įrašinėja Bendrasis pagalbos centras, pagal juos matyti, kad į gaisravietę pirmieji ekipažai atvyko po dvylikos minučių“, – informavo A. Tupikas.
Pasak tarnybos vadovo, dėl tokios laiko atkarpos abejonių neturėtų kilti – nuo Mažeikių iki Tirkšlių yra atstumas, be to, automobilinės cisternos greitis ribotas.
Visas straipsnis – penktadienio laikraštyje.

6 Atsakymai į “Ugniagesius gelbėtojus žeidžia nepagrįsti komentarai”

 1. Tomas parašė:

  Vargsšai kokie jautrūs palikę :/ Gal gana valstybei mokėt pinigus už darbą pamainomis, kuomet leidžiama miegoti 24 val. ? Puikiai visi tai žino.

  1. Artūras parašė:

   O tai dirbti gal 12 valandų,o poto duris uždaryti ir namo važiuoti pamiegoti? Šnekuti tu šnekuti,kad tik pašnekėti.

 2. Povilas parašė:

  P. Lijana, Gaisrininkai tai tikrai saunuoliai, kaimuose ugniagesiai neturi rubu, avalynes, masinu, vandens, net tualetu, bet bijodami prarasti darbus, puikiai apsimeta, jog viskas darbe gerai. Nelinkiu blogo, bet kuo greiciau nutiks kazkas rimtesnio, tuo greiciau visi supras, kas atsskingas. Ne gaisrininkai, kurie savo darba atlieka gerai, o ponas virsininkas, kuris neaprupina darbuotoju butinamomis priemonemis, vandens pompomis ir tt. Is kur bus automobilyje vandens, jei virsininkas nesugeba pompos nupirkti. Vietoj to kasmet pirkineja sau naujus automobilius, tiksliai zinodamas darbuotoju poreikius. Supuvusi tarybinė sistema. P.S. Puiki tema zurnalistiniam tyrimui.

  1. parašė:

   Pompa tu pompa🤣Matosi visai nieko nesigaudai-svarbu rašinėt beleką!!!

 3. Danas parašė:

  Kad ir kaip bebūtų,bet visiems gerai niekad nebus,ypač tokiems niurgzliams,kurie patys moka tik visus aplinkui kritikuoti.Jie patys apatiški viskam ir geri tik jie patys.

 4. Lijana parašė:

  Man irgi pikta ant tokiu zmoniu, gaisrininkai puikiai atliko savo darba. Saunuoliai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto