Ugnis kėsinosi į traktorių ir gyvenamąjį namą

Ugnis apniokojo Gamyklos gatvėje dvyliktuoju numeriu pažymėtą namą. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Antradienio vakarą rajone kilo du gaisrai, kuriems gesinti prireikė visų miesto ugniagesių gelbėtojų pajėgų.


Prieš septynioliktą valandą pranešta, kad UAB „Renavo durpynas“ teritorijoje dega traktorius. Kai atvyko ugniagesiai gelbėtojai, traktoriaus krautuvas „Manitou“ degė atvira liepsna. Ugnis numalšinta per dvidešimt minučių. Nudegė visos traktoriaus degiosios detalės.
Vos grįžę į savo būstinę ir spėję iš naujo sukomplektuoti automobilius, ugniagesiai gavo naują pranešimą – Gamyklos gatvėje dega gyvenamasis namas. Atvykusius ugniagesius gelbėtojus pasitiko atvira liepsna degantis dvyliktuoju numeriu pažymėto namo antrasis aukštas.
Išdegė antrajame aukšte buvusi virtuvė su baldais ir daiktais, nudegė laiptai į palėpę, apdegė joje buvę daiktai, aprūko du kambariai pirmajame aukšte. Taip pat teko nuardyti dalį šiferinės stogo dangos.
„Gaisras šiame name kilo dėl trumpo jungimosi elektros įrangoje. Pirmasis iš namo rūkstančius dūmus pastebėjo kaimynas, tačiau jis nerado po ranka jokio tinkamo indo, su kuriuo būtų galėjęs ugnį greitai numalšinti, o namo savininkas vaikščiojo po kiemą. Gaisrą gesinti trukdė tai, kad visas namas buvo priverstas daiktų“, – sakė rajono valstybinės priešgaisrinės priežiūros poskyrio specialistas Vaclovas Česnauskas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto