Ugnis nusiaubė sandėlį, patirti didžiuliai nuostoliai

Gaisras kilo didžiulėse patalpose, esančiose ketvirtame buvusio avalynės fabriko aukšte. Autoriaus nuotrauka

Ketvirtadienio vakarą Gamyklos gatvėje kilo vienas didesnių gaisrų šiais metais: ketvirtame aukšte degė didžiulėse sandėliavimo patalpose esantys daiktai ir medžiagos, gaisravietėje dirbo dešimt ugniagesių gelbėtojų ekipažų, darbai čia truko apie aštuonias valandas.

Pranešimas, kad dega keturių aukštų pastatas, kuriame anksčiau buvo įsikūręs avalynės fabrikas, buvo gautas prieš pusę dešimtos vakaro. Kai į įvykio vietą pirmieji atskubėjo netoliese esančios Mažeikių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ekipažai, iš ketvirtajame aukšte esančių patalpų rūko dūmai.
Ugnis įsisuko į daugiau kaip tūkstančio kvadratinių metų plote sandėliuojamus daiktus ir medžiagas, gesinti gaisro atvyko rajono ugniagesių gelbėtojų ekipažai, atskubėjo pagalba iš Telšių ir Mažeikių objektinės priešgaisrinės gelbėjimo valdybos.
Gaisro nuostoliai didžiuliai: sudegė viduje buvusios statybinės medžiagos, stelažuose sukrauta kompiuterinė technika, didelis kiekis batų, elektros laidai ritėse, audinių pakietinimo medžiaga flizelinas, pastato viduje buvę saulės kolektoriai bei kiti daiktai.
Plačiau skaitykite laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto