Ūkininkai šią savaitę gaus tiesioginių išmokų avansus

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Ūkininkams tiesioginių išmokų avansai už 2014 metais deklaruotus plotus bus pradėti mokėti spalio 16 dieną.

Avansas bus mokamas pusantro mėnesio

Ūkininkams, atitinkantiems paramos tiesioginėmis išmokomis teikimo reikalavimus, avansas bus mokamas nuo spalio 16 d. iki lapkričio 30 d.
„Patvirtintas avanso dydis yra 190 litų, o už pirmuosius hektarus nustatyta perskirstymo avansinė išmoka – 45 litai už vieną hektarą“, – sako žemės ūkio ministrė Virginija Baltraitienė.

Pateikta daugiau kaip 142 tūkst. paraiškų

Pagal Žemės ūkio ministerijos nustatytus prioritetus, avansai greičiausiai pasieks aktyvia žemės ūkio veikla užsiimančius pareiškėjus.
Pirmumas avansui gauti bus suteiktas pieno gamintojams, nes ši sritis labiausiai nukentėjo nuo Rusijos įvesto maisto produktų embargo.
Prioritetinėje eilėje atsidūrė deklaravusieji pasėlius, pievas ir ganyklas, ūkininkai, turintys gyvulių, taip pat asmenys, turintys ilgalaikių finansinių įsipareigojimų, įgyvendinantys investicinius projektus ar turintys didelių finansinių įsipareigojimų.
Žemės ūkio ministerija (ŽŪM) skelbia, kad 2014 m. pateikta daugiau kaip 142 tūkst. paraiškų tiesioginėms išmokoms gauti.

8 Atsakymai į “Ūkininkai šią savaitę gaus tiesioginių išmokų avansus”

 1. ramas parašė:

  Jau 2014 11 26 iki termino pabaigos liko dvi dienos dar nesu gavęs nei grašio.

 2. Darius parašė:

  As dar negavau .

 3. Alvydas parašė:

  Viskas aukštyn kojomis, sako kad prioritetas pieno ūkis, kad vykdantys investicinius projektus, kad turintys didelius isipareigojimus bet visa tai mano ūkis atitinka tik net avansų už pasėlius negaunu ka jau kalbėti apie kokia nors simbolinę parama.

 4. daiva parašė:

  As jau gavai ismokas uz zeme,kaip ir buvo skelbta po spalio 16 .

 5. Vardas (privalomas) parašė:

  ane

 6. As parašė:

  Reiketu paskaityti ne tik antraste, bet ir visa straipsni. Aiskiai parasyta kad mokes nuo spalio 16d. iki lapkricio 30d.

 7. onte parašė:

  as ar negavau apmelavo

 8. Marius parašė:

  Vėl apmelavo, esu ūkininkas deklaraves plotus ir šią savaitę spalio 17 penktadienį negavau avanso už žadėtus plotus, o bankai šeštadienį, sekmadienį pervedimų nevykdo. Tai reiškia kaimiečius vėl apgavo- teko atšaukt kelis sandėrius.
  Sekmės toliau meluot….

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto