Ūkininkų problemas išsprendė… būsimas viadukas

Tikimasi, kad atsiradus naujam privažiavimui iš Montuotojų gatvės prie „Agrokoncerno“ grūdų supirkimo punkto „gyvų“ eilių Gamyklos ir Algirdo gatvėse nebeliks. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Kitais metais prasidėsiančios viaduko statybos Algirdo gatvėje paskatino kuo greičiau išspręsti ūkininkų, vežančių grūdus į UAB „Agrokoncernas“ supirkimo punktą, problemas. Jos kilo dėl Gamyklos gatvėje įrengtų transporto priemonėms sustoti ir stovėti draudžiančių ženklų. Ženklai  pastatyti netoli grūdų supirkimo punkto, tad grūdus atvežę vairuotojai skundėsi neturį kur stovėti eilėje.
Dabar jie savo transporto priemones stato Algirdo gatvėje, kur nėra draudžiamųjų ženklų, tačiau kitąmet ir tos galimybės gali nelikti, nes gatvė bus rekonstruojama.

Reikalai pajudėjo

Grūdus atvežusių vairuotojų problemos prasidėjo šio mėnesio pradžioje, kai netoli grūdų supirkimo punkto atsirado sustoti ir stovėti draudžiantys kelio ženklai. Vadovaudamiesi šiais ženklais, policininkai baudė vairuotojus, Gamyklos gatvėje pastačiusius savo traktorius ir sunkvežimius į vadinamąją gyvą eilę.
Už eismo taisyklių pažeidimą, kai transporto priemonė paliekama po ženklu „Stovėti draudžiama“, vairuotojai gali būti baudžiami nuo 28 iki 86 eurų. Baudas teko susimokėti penkiems vairuotojams, grūdus atvežusiems į „Agrokoncerno“ supirkimo punktą.
Vairuotojams pasiskundus žiniasklaidai ir Mažeikių rajono savivaldybės administracijai, reikalai pajudėjo. Problemos sprendimą paspartino kitąmet planuojama Algirdo gatvės rekonstrukcija.

Ženklai liks

Mažeikių rajono Savivaldybės administracijos Vietinio ūkio skyriaus vedėjo pavaduotojas Alfonsas Asauskas „Santarvei“ sakė, kad ūkininkams surasti kitą kelią privažiuoti prie „Agrokoncerno“ būtina jau dabar.
Dėl to buvo sušauktas dar vienas Savivaldybės administracijos Saugaus eismo komisijos posėdis. Jo metu nuspręsta jau pastatytus transporto priemonių stovėjimą ribojančius ir draudžiančius ženklus palikti ten, kur yra dabar. O grūdus superkančiai įmonei pasiūlyta susitarti su žemės sklypo, esančio Montuotojų gatvėje, savininku, kad jis leistų per savo teritoriją pravažiuoti vairuotojams, vežantiems grūdus į supirkimo punktą. Tuomet jiems nebereikėtų važiuoti nei Gamyklos, nei Algirdo gatve.

Plačiau skaitykite šeštadienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto