Ūkininku tapo per prievartą

Pareigūnų teigimu, atvejis, kai mieste gyvenantis žmogus sužino, jog „turi“ galvijų bandą, pareigūnų praktikoje itin retas. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Atsibundi vieną dieną ir sužinai, kad tapai galvijų bandos savininku, nors neturi nei žemės, nei gyvulių. Panašiai atsitiko vienam miesto gyventojui.

31-erių metų Ventos gatvės gyventojas kreipėsi į policijos pareigūnus, sužinojęs, kad sausio septynioliktąją jo vardu buvo įregistruota galvijų banda.
Vyriškis policijai teigė jokios bandos neįsigijęs, jokių sandorių nesudarinėjęs.
Toliau dar gražiau: Raseinių rajono valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybai dėl bandos perrašymo mažeikiškio vardu buvo pateiktas pranešimas apie galvijų perkėlimą ir kaitą su suklastotu mūsų rajono gyventojo parašu.
Klastotojų auka pareigūnus tikino jokio pareiškimo nepasirašęs, dokumentų minėtai tarnybai nepateikęs.
Šios istorijos peripetijas šiuo metu tiria Mažeikių rajono policijos komisariatas, ketvirtadienį pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl suklastoto dokumento panaudojimo ir realizavimo. Už tai gresia bauda, areštas arba laisvės atėmimas iki trejų metų.
Pasak rajono policijos komisariato atstovės spaudai Violetos Grigaitienės, toks atvejis, kai mieste gyvenantis žmogus sužino, jog „turi“ galvijų bandą, pareigūnų praktikoje itin retas.

2 Atsakymai į “Ūkininku tapo per prievartą”

  1. Gedas parašė:

    Geriau nenorekite!!!

  2. noreciau parašė:

    nubudęs vieną rytą sužinoti, kad esu milijonierius…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto