Ukriniškė močiutė dėkoja jai padėjusiems mokiniams

Mokyklos albumo nuotr.

Ukrinų pagrindinės mokyklos mokiniai atėjo į pagalbą kaime gyvenančiai močiutei ir sunešė į malkinę malkas.
Panašias paslaugas seneliams šios mokyklos vaikai teikia jau ne pirmus metus.

Padeda kasmet

Ukriniškiai Janina ir Vytautas sakė esą dėkingi Ukrinų pagrindinės mokyklos mokiniams, sunešusiems į malkinę žiemai paruoštas malkas. Tokį gerą darbą vaikai atlieka jau nebe pirmus metus, tad senukai sako nebežinantys, kaip jiems atsidėkoti.
„Esu labai patenkinta ir sujaudinta. Neįsivaizduoju, kaip jiems atsidėkoti, tad ir prašau jūsų padėkoti per laikraštį. Patys esame jau pasiligoję, tokio darbo tikrai nebegalėtume padaryti, o jie atėjo ir be jokio atlygio mūsų bėdą išsprendė. Ir jau ne pirmus metus. Dabar kalbama, kad jaunimas išdykęs, negeras, neužjaučia vyresnių žmonių… Nieko panašaus – ukriniškiai tikrai šaunūs ir geri vaikai“, – susijaudinusi kalbėjo močiutė.

Dvylika pagalbininkų

Tie Ukrinų pagrindinės mokyklos šaunuoliai yra Goda Urbonaitė, Gabrielė Vasiliauskaitė, Deividas Rastokas, Armandas Daukontas, Irmantas Daukontas, Vilma Pralgauskaitė, Ramunė Lukošiūtė, Gerardas Jakštas, Ignas Pocevičius, Antanas Lukošius, Lukas Krakys ir Vaidas Lukošius.
Mokyklos direktorė Vanda Staškuvienė teigė, kad senoliams pagelbėjo pagal ugdymo planą dirbantys vaikai – jie turi užsiimti socialine veikla, tad ir padeda kaimo žmonėms atlikti kai kuriuos ūkio darbus.
„Mūsų mokiniai suneša malkas, ravi daržus, atlieka kitus darbelius. Jie padeda seniems, pasiligojusiems žmonėms, kurie patys to padaryti negali. Tai naudinga veikla tiek kaimo gyventojams, tiek patiems vaikams“, – įsitikinusi mokyklos vadovė.

4 Atsakymai į “Ukriniškė močiutė dėkoja jai padėjusiems mokiniams”

 1. :) parašė:

  tai jau tikrai,padėti reikia vienišiems ligotiems seneliams,manau …

 2. vietine parašė:

  tikrai saunus ukrinu jaunimas, kai savi vaikai ir anukai negali tevams padeti ……..

 3. šaunuoliai parašė:

  mokyklos mokytojai, vykdantys tokias programas. Pasirodo, reikia tik iniciatyvos.

 4. as parašė:

  tikrai saunu :)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto