Ukriniškiai įsijungė į tarptautinę Judėjimo savaitę

Varžybose dalyvavo per dvidešimt ukriniškių. Ingridos DAUKONTIENĖS nuotr.

Lietuvos kaimo sporto ir kultūros asociacijai „Nemunas“ priklausanti Ukrinų kaimo bendruomenė aktyviai įsijungė į Tarptautinės sporto ir kultūros asociacijos bei „EURO SPORT“ organizacijos surengtą Judėjimo savaitę „MOVE WEEK 2012“.
Šios akcijos partnerės – 28 Europos šalys.

Rungėsi amžiaus kategorijomis

Ukriniškiai Judėjimo savaitę pasitiko stalo teniso varžybomis, kurias organizavo sporto entuziastai Ingrida Daukontienė ir treneris bei varžybų teisėjas Kęstutis Šiaulys.
Varžybų dalyviai varžėsi pagal amžiaus grupes, atskirai berniukai, mergaitės, vyrai, moterys. IV–VII klasių mokinių kategorijoje tarp mergaičių nugalėtoja tapo Vilma Pralgauskaitė, tarp berniukų nepralenkiamas buvo Irmantas Daukontas, VIII–X klasių mokinių grupėje pajėgiausia pripažinta  Gabrielė Vasiliauskaitė, tarp berniukų nenugalimas buvo Mindaugas Balys.
Trečiai žaidėjų kategorijai buvo priskirti dalyviai, jau baigę Ukrinų pagrindinę mokyklą, ir suaugusieji. Tarp jų nugalėtojų vardą iš moterų pelnė Andželika Jokubauskaitė, tarp vyrų geriausiai pasirodė Darius Virketis.

Nugalėtojas – devynmetis

Pasibaigus visų trijų kategorijų varžyboms, jų nugalėtojai panoro tarp savęs išsiaiškinti, kuris iš jų pajėgiausias ir surengė papildomas varžybas absoliutaus nugalėtojo vardui laimėti. Po ilgų ir įnirtingų kovų juo tapo devynmetis ukriniškis Irmantas Daukontas.

Absoliutus stalo teniso varžybų nugalėtojas Irmantas DAUKONTAS. Ingridos DAUKONTIENĖS nuotr.

Visi varžybų dalyviai buvo pasipuošę judėjimo savaitės „MOVE WEEK 2012“ atributika – juodomis apyrankėmis su užrašu „NOW WE MOVE“, nugalėtojams įteiktos Lietuvos kaimo sporto ir kultūros asociacijos „Nemunas“ taurės, diplomai.

Įteikti paguodos prizai

Ukrinų kaimo bendruomenės pirmininkė Vilma Vžesniauskienė sakė, kad nesinorėjo nuvilti ir varžybose dalyvavusių, bet nieko nelaimėjusių tenisininkų: jiems teko Ukrinų kaimo bendruomenės įsteigti paguodos prizai – šokoladai.
„Nuo tenisininkų nenori atsilikti ir Judėjimo savaitės idėją palaikančios Ukrinų moterys. Jos artimiausiu metu ruošiasi su šiaurietiško ėjimo lazdomis vaikščioti ukriniškių vadinamojo Didžiojo miško taku“, – Ukrinų moterų planus atskleidė bendruomenės pirmininkė.

Varžybų akimirka... Ingridos DAUKONTIENĖS nuotr.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto