Ukriniškiai vaikai patyrė virtualų nuotykį

Matas Dudoravičius vaikus moko valdyti robotukus. Nuotr. iš bibliotekos archyvo

Praėjusią savaitę Ukrinuose įvyko mobiliosios inovatyvių technologijų laboratorijos užsiėmimai, skirti skatinti bei ugdyti vaikų ir jaunimo kompiuterinį ir technologinį raštingumą.

Daug smagių įdomybių patyrė vaikai, susirinkę į Ukrinų kultūros namų salę. Svečiai iš Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešosios bibliotekos Giedrė Areliūnaitė, Jonė Gorytė ir Matas Dudoravičius į Ukrinus atvežė Mobilią inovatyvių technologijų laboratoriją, kurią sudarė iPAD planšetės, robotų „Lego Mindstorm“ konstruktoriai, virtualiosios realybės akiniai, mobilieji telefonai. Šiauliškiai supažindino ir mokė valdyti LEGO robotus, pažinti papildytą realybę. Daug emocijų sukėlė galimybė, užsidėjus virtualios realybės akinius, panerti į kitokį pasaulį. Virtualioje realybėje vaikai žiūrėjo cirko akrobatų pasirodymą, leidosi šachta su rateliais, keliavo po senovės Egiptą, žaidė žaidimus. Susipažinę su „Kahoot“ programėle, azartiškai atsakinėjo spausdami iPAD planšetėse teisingus atsakymus. Vaikai puikiai žinojo knygų herojus, gyvūnus, Lietuvos istoriją, sprendė galvosūkius.
Užsiėmimo dalyviai patyrė neužmirštamų įspūdžių, išbandė, susipažino su naujomis technologijomis ir liko sužavėti mobilia inovatyvių technologijų laboratorija. Už naujus potyrius, virtualius nuotykius šiauliškiams dėkojo Mažeikių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Ukrinų filialo bibliotekininkė.
Valda MURAVJOVIENĖ,
Mažeikių rajono savivaldybės Viešosios bibliotekos Ukrinų filialo bibliotekininkė

Užsiėmimo metu susipažino su „Kahoot“ programėle ir azartiškai atsakinėjo spausdami iPAD planšetėse teisingus atsakymus. Nuotr. iš bibliotekos archyvo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto