Ukrinuose įsikūrusioje bendrovėje – kratos

Nuotr. iš policijos archyvo

Trečiadienį Ukrinuose, vienoje biodegalų gamybos įmonėje, lankėsi aplinkosaugininkai ir policijos pareigūnai, kurie atliko kratas. Ugniagesiai gelbėtojai, jų nurodymu, tikrino nuotekas.
Krata buvo atlikta šioje gyvenvietėje esančioje uždarojoje akcinėje bendrovėje, kurios veikla – pagrindinio ekologiškai švarių degalų komponento – iš rapsų išgautų riebalinių rūgščių metilo esterio, gamyba.
Preliminariais aplinkosaugininkų duomenimis, įmonė per 2018 ir 2019 m. į aplinką galimai išleido beveik 19 tūkst. kubinių metrų (apie 300 traukinio cisternų) nevalytų gamybinių/buitinių nuotekų.
„Minėta įmonė pareigūnų akiratyje atsidūrė praėjusių metų pabaigoje, kai buvo gautas Aplinkos apsaugos departamento prie Aplinkos ministerijos raštas, kuriame buvo pateikti duomenys, keliantys įtarimą dėl galimo aplinkos apsaugos taisyklių pažeidimo. Įžvelgus nusikalstamos veikos požymius, buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas“, – informavo Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovė spaudai Greta Frajerytė.
Ikiteisminis tyrimas pradėtas dėl aplinkos apsaugos arba gamtos išteklių naudojimo taisyklių pažeidimo, už tai baudžiama bauda arba areštu, arba laisvės atėmimu iki šešerių metų.
Visas straipsnis – laikraštyje.

4 Atsakymai į “Ukrinuose įsikūrusioje bendrovėje – kratos”

 1. Zigmas parašė:

  ….vienoje biodegalų gamybos įmonėje…..Lyg tokių gamyklų Ukrinuose būtų dešimt:)))

 2. Auksinis Kardas parašė:

  O Mazeikiu aplinkos apsaugos agentura, su jos vadovu priesakyje, galimai tikrai nieko nemate, nezinojo ir net negirdejo. Buna gi stebuklu. Cia panasiai kaip Tenys nieko nezinojo, ka veike Kryzius. Kazkoks neziniuku krastas………..

 3. Rimantui parašė:

  O teršti gamta, giluminius vandenis, kenkti žmonių sveikatai ir grūstis pinigų maišus, taupant valymo procedūroms, tiems „švariems“ vietiniams verslininkams turi būti leista, Kazimierai. Kvailys esi visiškai. Tokia gamykla uždaryt, o tuos švaruolius reikia bausti ne tik baudomis, bet ir realiomis laisvės atėmimo bausmėmis.

 4. Rimantas parašė:

  Supuvusių (nedamuštų) kapitalistų darbas. Į dyzeliną nori maišyti palmių aliejų, todėl reikalinga naikinti vietines įmones gaminančias pigesnį ir švaresnį priedą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto