Ukrinuose svečiavosi aktorius Giedrius Savickas

Ukrinuose lankėsi Giedrius Savickas.

2018 m. liepos 11 d. Ukrinuose lankėsi žinomas televizijos laidų vedėjas, jaunosios kartos teatro ir kino aktorius Giedrius Savickas. Daugelis jį puikiai žino iš vaidmenų kine, Oskaro Koršunovo spektakliuose, televizijoje.
Susitikimo metu aktorius nuotaikingai pasakojo savo gyvenimo istorijas, kelią į aktorystę, darbą teatre, keliones. Jis prisiminė vaikystę, nuo trejų metų išpranašautą aktoriaus karjerą, vasaras moksleivių stovykloje Karklėje, kur jis savanoriauja ir dabar. Svečias atvirai pasakojo, kaip sunkiai išgyveno tėvo netektį, sulaukęs vos aštuonerių, pašlijusius santykius su motina. Dabar su mama, aistringa Vokietijos futbolo komandos gerbėja, jis palaiko pačius šilčiausius santykius. Kad tesėtų žodį mamai, aktorius nedalyvavo kino apdovanojimų „Sidabrinė gervė“ ceremonijoje, kur turėjo atsiimti „gervę“ kaip Metų geriausias aktorius už vaidmenį filme „Trys milijonai eurų“. „Aš mamai pažadėjau, kad atvažiuosiu aplankyti. Tądien važiavau pas ją“, – prisipažino Giedrius ir sako vis labiau suvokiantis, kad neužtenka su artimaisiais susitikti tik per didžiąsias šventes, reikia būti su jais, kai tik gali.

Ukrinų bibliotekininkė Valda dėkoja svečiui už smagų nuotykį – susitikimą su juo.

Pakrypus pokalbiui apie knygas, aktorius sakė, kad labiausiai patinka skaityti traukinyje, kai važiuoja iš Vilniaus į Klaipėdą ar atvirkščiai. Taigi, geriausios vietos skaityti yra vonia ir traukinys, o puikiausiai būtų – vonia traukinyje. Mėgstamiausias rašytojas – Džeromas Deividas Selindžeris, o knygą „Franė ir Zujis“ perskaitęs gal 20 kartų. „Tai mano pati mylimiausia knyga, kai tik neturiu ką skaityti, visada imuosi Selindžerio“, – sakė Giedrius.
Ukrinų kultūros namų salėje aktorius tarsi suko savo gyvenimo ratą. Smagius, nutrūktgalviškus, kartais avantiūristiškus nuotykius ir išgyvenimus keitė visai kitokie, atskleisdami jautrią aktoriaus asmenybės pusę…
Ukriniškiai ir svečiai liko sužavėti Giedriaus Savicko charizma ir talentu. Už nuostabias akimirkas jam dėkojo Mažeikių rajono savivaldybės Viešosios bibliotekos Ukrinų filialo bibliotekininkė ir palinkėjo, kad aktoriaus apsilankymas Ukrinų kaime, kuriame gandrai yra susukę apie dvidešimt lizdų, būtų kaip pranašiškas ženklas, kad ir aktoriaus šeimą taip pat aplankys gandrai. (Giedrius Savickas, žurnalistės paklaustas, kodėl nedalyvavo „Sidabrinių gervių“ ceremonijoje, atsakė: „Ne apdovanojimų reikia – gandrų man norisi!“).
Susitikimas organizuotas pagal Mažeikių rajono savivaldybės finansuojamą Mažeikių viešosios bibliotekos Ukrinų filialo parengtą projektą „Vasara – skaitymų, tikrų ir virtualių nuotykių metas“.

Valda Muravjovienė,
Mažeikių rajono savivaldybės Viešosios bibliotekos Ukrinų filialo bibliotekininkė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto