Ukrinuose – tradicinis „Oranžinio kamuolio“ turnyras

Godos URBONAITĖS nuotr.

Ukrinuose vyko tradicinis, Vasario 16-ajai skirtas „Oranžinio kamuolio“ krepšinio turnyras. Sėkmė šį kartą lydėjo komandą „Miško žvėrys“.

Turnyrai – daugelį metų

Turnyro organizatorius Ukrinų pagrindinės mokyklos direktoriaus pavaduotojas ugdymui Kęstutis Šiaulys pasakojo, kad ši krepšinio šventė, skirta Lietuvos valstybės atkūrimo dienai, kaime organizuojama jau daugelį metų ir kasmet būna nemažai norinčių joje dalyvauti.
„Trisdešimt metų gal nėra, bet kad per dvidešimt penkerius metus – tai tikrai. Aš ką tik į Ukrinus buvau parėjęs dirbti. Ir jau vasario mėnesį jaunimas pradeda klausinėti, kada bus krepšinio turnyras. Vasario 16-oji ir krepšinis Ukrinuose neatsiejami“, – tikino K. Šiaulys.

Kovos buvo atkaklios

Šiemet į turnyrą užsiregistravo keturios ukriniškių komandos: „Alaus mėgėjai“, „Atsipūtę“, „Miško žvėrys“, „Mokykla“. Žaisti krepšinio suvažiuoja ir Ukrinuose gyvenantys, ir čia užaugę vaikinai – čia tebegyvena  jų tėvai, giminės.
Po atkaklių kovų šiemet pirmosios vietos apdovanojimus ir pereinamąją taurę iškovojo komanda „Miško žvėrys“, antra vieta atiteko komandai „Atsipūtę“, treti liko „Alaus mėgėjai“.
Baudų metimo konkursą laimėjo Ričardas Arnotas. Visus apdovanojimus įsteigė kultūros ir sporto asociacija „Nemunas“.
Ateityje ukriniškių laukia tinklinio ir šaškių turnyrai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto