„Uno transport“ bendrovės dovana – gaisrinės automobilis

„Mercedes“ gaisrinės automobilį tikimasi pradėti naudoti gegužės mėnesį. Nuotrauka iš bendrovės archyvo

Tokios labdaros mūsų rajone dar nėra buvę – bendrovė „Uno transport“ Viekšniams padovanojo gaisrinės automobilį.
Tikimasi, kad, atlikus visus techninius darbus, kovai su gaisrais automobilis bus naudojamas jau gegužę.

Šiuo metu Viekšnių ugniagesių komandos vyrai, kaip ir sediškiai, židikiškiai bei laižuviškiai jų kolegos, eksploatuoja rusiškus gaisrinius automobilius. Naujesnį „Magirus“ markės automobilį naudoja tik balėniškiai ugniagesiai.
„Kažkada kalbant su miestelio seniūnu apie bendrus darbus, kalba pasisuko apie tai, kad Viekšniuose gaisrinės automobilis „ZIL“ yra tiek morališkai, tiek fiziškai pasenęs. Mūsų bendrovei yra tekę iš Danijos į Latviją pervežti gaisrinius automobilius, buvo likę kontaktai, tad ir nusprendėme pasidomėti apie galimybę įsigyti tokį automobilį“, – sakė bendrovės „Uno transport“ vadovas Vitalijus Plastininas.
Po neilgų paieškų Danijoje rastas geros techninės būklės, 1997 metų laidos, tik 140 tūkst. kilometrų pravažiavęs gaisrinės automobilis „Mercedes“. Pasikonsultavus su Mažeikių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos vadovais paaiškėjo, kad jame esanti norvegiška įranga atitinka mūsų rajone naudojamą, bendrovė nusprendė už prieinamą kainą jį nupirkti ir labdaros pagrindais perduoti miesteliui.
Plačiau apie tai skaitykite laikraštyje.

2 Atsakymai į “„Uno transport“ bendrovės dovana – gaisrinės automobilis”

  1. Jadzė parašė:

    Jooo. Atsirado balta varna. Mažeikių verslininkams tik duok, o iš jų tik špy… a tiek miestui tiek rajonui.

  2. JonasHV5V parašė:

    Šaunuolis Vitalijus.Negali net patikėti,kad šiais laikais privatų verslą turintis žmogus ima ir nustebina visuomenę savo sprendimu.Visuomenės vardu nuoširdus,didelis ačiū.Te apsaugo tave gerumo angelai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto