Už europinius pinigus – tvinstantys šuliniai

Ona Lemežienė teigė, kad vienas „Mažeikių vandenys“ meistrų jai pasakęs, jog kieme esančiu buitiniu nuotekų šulinių privalo rūpintys patys šeimininkai. Agnės GRABAUSKAITĖS nuotr.

Mažeikių rajono gyventojai skundžiasi, kad vykdant europinį projektą jie buvo prijungti prie bendro vandentiekio, tačiau pasibaigus garantiniam laikotarpiui yra palikti likimo valiai.
„Mažeikių vandenų“ bendrovės atstovai teigia, kad visos žmonių bėdos kyla dėl netinkamai paruošto projekto.


Nesulaukė tinkamos pagalbos 

Į redakciją kreipėsi Užventės kaimo gyventojai Ona ir Edvardas Lemežiai. Jie skundėsi, kad jau kurį laiką namuose negali ne tik naudotis tualetu, bet ir apskritai leisti iš čiaupo vandenį. Jų nuomone, dėl to gali būti kaltas buitinių atliekų šulinyje užstrigęs vožtuvas. 
„Mes tik spėliojame, kas gali būti nutikę, nes nesame specialistai. Pagalbos kreipėmės į „Mažeikių vandenų“ bendrovę. Atvykę jų darbuotojai kelis kartus pasikrapštė, „prapūtė“ trasas, bet pagerėjimas būdavo tik laikinas. Po kelių dienų vėl tas pats – šulinys patvinsta. Turbūt jiems atsibodo pas mus važinėtis, nes po paskutinio bandymo sutvarkyti buvo pasakyta, kad tas šulinys yra mūsų kieme, todėl mes patys ir privalom juo rūpintis“, – savo bėdas dėstė O. Lemežienė.
Moteris tikino: jie yra pasiryžę kiek reikia sumokėti ir, jei reikia, kokią detalę nupirkti, kad tik pagaliau viskas būtų sutvarkyta.
„Kiek kartų kreipėmės, darbuotojai atvažiuoja, pakrapšto šulinyje kažką – ir išvažiuoja. Tačiau tiksliai nepasako, kas yra ne taip“, – nusivylimo neslėpė O. Lemežienė.

Apie tai, dėl ko vargsta užventiškiai ir kokią išeitį siūlo vandentiekio specialistai, skaitykite antradienio „Santarvėje“.

2 Atsakymai į “Už europinius pinigus – tvinstantys šuliniai”

  1. į teismą parašė:

    Duokit Mažeikių vandenys į teismą ir problemą išspręsit, nepamiršdami prašyti normalios kompensacijos už patirtus nepatogumus.

  2. Vardas (privalomas) parašė:

    nieko naujo. Darbas padarytas atmestinai, kaltų nėra. Kantrybės gyventojams.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto