Už išgelbėtus žmones – padėka

Lauris Ungeitis teigė, kad gaisro metu jo reakcija buvo automatiška – šoko į kelnes, batus ir bėgo per pievą gelbėti kaimynų. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Šalies priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento direktoriaus padėkos raštu pagerbtas šerkšnėniškis Lauris Ungeitis, per gaisrą išvedęs iš degusio namo du žmones.
32 metų vyras nesureikšmina savo poelgio ir teigia, kad jeigu panaši situacija pasikartotų, pasielgtų taip pat. Jis įsitikinęs, kad tokiu atveju gelbėtojo vaidmens imtųsi kiekvienas, atsidūręs gaisro vietoje. Tačiau ugniagesiai gelbėtojai pastebi, kad tokie drąsūs poelgiai nėra dažni.   

Apie praėjusių metų vasario devintosios vidurnaktį Šerkšnėnuose, Paupio gatvėje kilusį gaisrą oficialiuose pranešimuose buvo informuota trumpai – „Atvira liepsna degė medinis, dviejų galų gyvenamasis namas, iki atvykstant ugniagesiams gelbėtojams, iš pastato buvo išvesta aštuoniasdešimtmetė Stanislava N. ir 49-erių metų Kęstutis K., kuris dėl apsinuodijimo degimo produktais ir po medikų apžiūros buvo išvežtas į gydymo įstaigą.
Per gaisrą nudegė namo stogas, išdegė pirmas aukštas, jame buvę baldai ir namų apyvokos daiktai, name rasta sudegusi ožka“.
Švento Florijono dienos proga Lietuvos priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento direktoriaus, vidaus tarnybos generolo Remigijaus Baniulio padėkos raštu už parodytą drąsą ir dviejų žmonių gyvybių išgelbėjimą apdovanotas 32-ejų metų nukentėjusiųjų nuo gaisro kaimynas Lauris Ungeitis.

Plačiau – „Santarvės“ laikraštyje

One Reply to “Už išgelbėtus žmones – padėka”

  1. muotreska parašė:

    Tokiu vyru dabar labai reta. Saunus, protingas, darbstus, atsakingas. Gaila, kad nebedirbo savivaldybeje. Bet dabar gal uzdirba daugiau ir nereikia vykdyti valdzios paliepimu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto