Už išvirtusią eglę – administracinė atsakomybė ir piniginė bauda

Gyventojai įtaria, jog eglė Mindaugo gatvėje nuvirto dėl to, kad buvo per daug atkastos jos šaknys. Nuotrauka iš namo bendrijos archyvo

Mažeikiškiai pasipiktino dėl daugiabučio kieme augusios, statybininkų išverstos ir supjaustytos eglės, kuri privalėjo būti išsaugota.
Gyventojai įtaria, kad apie tris dešimtmečius augusi eglė buvo išversta dėl netinkamo rangovų, tvarkančių aplinką prie atnaujintų daugiabučių Mindaugo gatvėje, darbo.
Rangovai tvirtina, kad medis išvirto dėl stipraus vėjo, o ne dėl jų kaltės. Tačiau aplinkosaugininkai yra kitokios nuomonės ir kalba apie kelių šimtų eurų baudą.

Į redakciją kreipėsi Mindaugo g. 13-ojo namo gyventojai. Mažeikiškiai pasipiktino, kad tvarkant aplinką prie jų atnaujinto daugiabučio, buvo išversta apie tris dešimtmečius kieme augusi eglė. Gyventojai įsitikinę, kad eglė griuvo dėl to, kad rangos darbus atliekantys darbininkai per daug pakirto medžio šaknis.
Įvykio liudininkai teigia, kad patys darbininkai, pamatę, kas nutiko, dar bandė eglę atstatyti į vietą, tačiau nesėkmingai.
Medis vis dėlto buvo supjaustytas ir išvežtas.

Plačiau apie tai skaitykite šeštadienio laikraštyje.

7 Atsakymai į “Už išvirtusią eglę – administracinė atsakomybė ir piniginė bauda”

 1. Kas zino parašė:

  Kas zino, kodel ziemos viduryje pradejo knisti tuos kiemus, prie baznycios, Mindaugo 15, antras menuo ne tik kiemas isknistas, , bet ir saligatvis isveztas, zmones tamsoje eina gatves viduriu, Kokie gali būti zemes darbai ziema? Cia sabotazas

 2. Vardas (privalomas) parašė:

  šiaip eglių geriau nesodinti prie gyvenamų namų.Jų šaknys paviršiuje,tai nuo stipresnio vėjo pavieniai medžiai virsta. Vietoje to,kad reikšti nepasitenkinimą, pavasarį visi vieningai pasodintų daugiau jaunų medelių.Bet ko gero,tam reikia tūkstančius eurų kainuojančių biurokratinių projektų.

 3. to kraštiečiui parašė:

  Galbūt ir rašo tie, kurie medį pasodino, o tie, kurie jų nesodina jiems viskas dzinn. Gali be medžių dykynėj gyventi. Dar ir vaikelių savo atžalėlių nesudrausmina, kad neniokotų. O gal ir pats prie tvenkinio laužei medžius?

 4. Bucikas to Hm parašė:

  Tipiskas butinio, gyvenime net lauziuko neuzkurusio, komentaras. 1. Parketas is egles nedaromas, 2. Ziema zalius medzius malkoms pjauna tik bomzai.

 5. Hm parašė:

  Arba kokiam turtingam dėdulei arba tų pačių statybininkų direktoriui prireikė žiemai malkų, gal naujo parketo ar dar ko. Pas mus kieme irgi nusipjovė medį, kuris daug metų išstovėjęs, nė kartą nė šaka nukritus nebuvo.

 6. Nesvarbu parašė:

  Pensininkai neturi ką veikti, tai egles skaičiuoja.

 7. krastietis parašė:

  kaskas neturi ko dirbti nupjove kita pasisodinkit ,atsitiko mat nelaime,ziurekit kur reik o ne egles skaiciuokit:))))

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto