Už kandidatus į Garbės piliečio apdovanojimą balsuos gyventojai

Ričardas Grušas (kairėjė) ir Gintautas Alekna. Nuotr. iš redakcijos archyvo

Penktadienį posėdžiavusioje Mažeikių rajono savivaldybės Apdovanojimų komisijoje buvo aptartos paraiškos-pasiūlymai, kam šiemet skirti aukščiausią mūsų rajone apdovanojimą – Mažeikių rajono savivaldybės Garbės piliečio vardą.

Šiemet teikti pasiūlymus, kam galėtų būti įteiktas Garbės piliečio apdovanojimas – specialus Garbės piliečio ženklas (medalis), kuriame pavaizduotas spalvotas Savivaldybės herbas ir įrašas „Mažeikių rajono savivaldybė. Garbės pilietis“, Mažeikių garbės piliečio vardo suteikimo pažymėjimas, buvo galima teikti iki spalio 30 d.
Pasak apdovanojimų komisijos pirmininkės, Mažeikių rajono savivaldybės mero pavaduotojos Sigutės Bernotienės, sulaukta trijų pasiūlymų. Tačiau viena kandidatūra iš karto buvo atmesta, nes nebuvo tinkamai paruoštas ir pateiktas kandidato aprašymas.
„Oficialiai turime dvi kandidatūras – Gintauto Aleknos ir Ričardo Grušo“, – informavo S. Bernotienė.
Pirmininkė posėdžio dalyviams pristatė šių dviejų mažeikiškių nuveiktus darbus, nuopelnus.
Bendru posėdyje dalyvavusių komisijos narių nutarimu, netrukus internete bus paskelbtas balsavimas. Jo metu mūsų rajono gyventojai iki gruodžio 15 d. turės galimybę atiduoti balsą už vieną iš šių kandidatų.
Visas straipsnis – antradienio laikraštyje.

23 Atsakymai į “Už kandidatus į Garbės piliečio apdovanojimą balsuos gyventojai”

 1. Vanda parašė:

  R.Grusas

 2. Patriotas parašė:

  Nematau tinkamo

 3. Pilypas iš kanapių parašė:

  Siūlyti kandidatus Garbės piliečio apdovanojimui kasmet gali įvairios organizacijos, piliečiai, jeigu tik nepatingėtų surinkti 100 mažeikiškių parašų. Tai jei žinojot vertų kandidatų, ko nesiūlėt? Kodėl kasmet vis tas pats kartojasi, kad imama pulti savivaldybė, kandidatai. Sekit informaciją iki kada siūlyti ir pirmyn.

 4. nuomonė parašė:

  Apie Grušą nekalbėsiu, o ką gero Mažeikiams padarė Alekna? Būtent Mažeikiams??? Nematau nei vieno tinkamo kandidato!

 5. ? parašė:

  Ka tas Alekna padare gero Mazeikiams ??

 6. ŠEIMA parašė:

  Ar matei, ar girdėjai, ar šalia stovėjai 🤔
  Prieš tokį purvą pilant, reikia būti 100- tu % įsitikinus!!!
  Atmink!!! Tu ne Aukščiausiasis, kad teistum ☝
  Senovės liaudis byloja, kad vagims nukerta rankas, o ILGALIEŽUVIAMS – LIEŽUVIUS…
  Žmonės, kurie vagia – nemoka paslėpti.
  Po vagysčių išdygsta rūmai, užsakomos kelionės į skirtingus pasaulio kraštus, mašinos iš salonų ir t.t.
  Kiek žinome, pas šį ŽMOGŲ nėra nė vienos, šitos išvardintos ,, SMULKMENOS,,
  O kas liečia muzikos mokyklą, tai mūsų vaikai lankė visi, o kai pasikeitė valdžia, paskutinysis norėjo pabėgti nebaigęs.
  Pasak jo, muzikos mokykla patapo, kaip ,,Monstrų viešbutis” be gyvybės.
  Tai todėl mes (visa mūsų didžiulė šeima) savo balsus atidavėme tam Žmogui, kurio dėka, žinoma…ne tik jo ir jo bendradarbiaujamo kolektyvo, t.y. mokytojų dėka, mūsų gyvenimas pozityvesnis ir harmoningesnis.
  Vaikai yra laimingi, o su jais ir mes.

 7. ! parašė:

  Jei landsberginiai puola reiskia geras zmogus Grusas matom kas dabar vyksta seime .

 8. Zemaitis parašė:

  Alekna manau landsbergu dinastijos draugas o tai jau sukelia negeru minciu.Uz Grusa pedagoga.

 9. Vietinis parašė:

  Abu savivaldybės klerkai, dirba gaudami atlyginimus, yra nusipelniusiu žmonių daug metų dirbančių be atlyginimo, tačiau mūsų valdžiai tai neįdomu, svarbiausia savų neužmiršti, štai ir valdžios moralė, kai visus klerkus apdovanosit, kas toliau.

 10. Zinai parašė:

  Matyt po šiuos pseudonimu rašo žmona.

 11. Zina parašė:

  Negražu, kad taip žmonės žino ar nežino, po šiukšlyną kapstosi – tai tik rodo, kokie jie patys menki. Apie tokis žmone kalbama, kad savo akyje ir rasto nemato, bet kito – ir aguonos grūdą įžvelgia. Gerbiu žmones kurie savo akis ir ausis yra nukreipę į gerus dalykus, o ne tuos, kurie kaip vištos mėšlyne kapstosi. Ką besakysi, niekaip nenuneigsi, kad Grušas buvo muzikos mokyklos garbės simbolis žinomas ir gerbiamas ne vien Mažeikiuose, bet ir Lietuvos mąstu. Bet, tobulų žmonių, žinoma, nėra ir savo krašte apaštalu būti sunku – visi kas arčiau ir kieno puikybė ima rungtis, nepasigėdi ir pasispjaudyti skrepliais. Man abu kandidatai lygeverčiai, bet kadangi Grušas labiau apspjautas, aš balsą atiduodu jam

 12. nuomonė parašė:

  Grušas turi būti patrauktas baudžiamojon atsakomybėn (pats žino už ką), o ne nominuotas garbės piliečiu. Gėda savivaldybei už tokį kandidatą..

 13. Anonimas parašė:

  As bijiciau grusui ranka paduit

 14. RITA parašė:

  Tik už Alekną.Už sąžiningą,dorą žmogų. Už jo drąsą ir pasiaukojimą.

 15. B. parašė:

  Alekna ir tiktai Alekna. Kitas kandidatas turi nelabai švarią praeitį. Jo koncertus su užkrėstais giedoriais irgi galima prilyginti nusikaltimui.

 16. Laimis parašė:

  Aišku ,,kad Alekna turi būti garbės

 17. Macius parašė:

  160 tūkst. dingo, buhalterė muzikos mokyklos kur? nuskendo, nusižudė, Grušas kur? į garbės piliečius? Mažeikiai, mažeikiai kuo jūs pavirtote? Gėda visiems kad tokie į priekį lenda. Paskirkite piliečiu, ne išrinkite, tada mes paaiškinsim kokią gėdą turime ir kas pristatė ir paskyrė.

 18. Anonimas parašė:

  Už Gintautą Alekną!!!

 19. V. S. parašė:

  Argi Garbės pilietis gali būti R. Grušas? Prisiminkite dėl ko jis nebėra muzikos mokyklos direktorius. Nešvarūs darbeliai įtraukiant į savo klaną ir kitus darbuotojus. Su tokiu šleifu… Baisu… O ką jau bekalbėti apie koncertą su Draugystės choru muzikos mokykloje, kai buvo žinoma, kad yra ten sergančių. Čia jau baudžiamoji atsakomybė. Ir dar mes kalbam apie garbės pilietį??? Tik už G. Alekną!

  1. kaip yra parašė:

   pritariu, ar gali kandidatuoti Draugystės choro vadovas, kuriam ant smegenu turi buti ne vienas covid-19 susirgimas. Jokios atsakomybes ir normalaus mastymo. Bet ko noret, ir vienas musu savivaldybes vadovas taip elgesi.

   1. Anonimas parašė:

    Užuojauta sergantiems grūšhorio covidiniams ir amžinaji atilsi vienam mirusiam nuo covid horistui…iš to pačio atvejo

 20. Mažeikiškė parašė:

  Aš už Alekna, tik ne Grušas!

 21. nekandidatas parašė:

  Abu rimti ir abu verti!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*