Už ne vietoje išmestas padangas – didelės baudos

Už kiekvieną ne vietoje išmestą padangą gali tekti sumokėti 44 eurus aplinkai padarytai žalai atlyginti ir nuo 30 iki 90 eurų baudą. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Įsibėgėjus automobilių vasarinių padangų keitimo metui, aplinkosaugininkai primena vairuotojams, kad griežtai draudžiama atsikratyti senų padangų jas numetus bet kur, jau nekalbant apie pamiškes ar kitus gamtos kampelius.

Kaip informuoja Aplinkos ministerijos Ryšių su visuomene skyrius, jeigu padangos ten ir liks gulėti, tai prireiks mažiausiai 120 metų, kol jos suirs. Išmestos padangos dėl aplinkos poveikio dūla ir išsiskiria sveikatai pavojingos cheminės medžiagos.
Aplinkosaugininkai kviečia žmones atsikratyti senų padangų civilizuotai ir primena, kad už kiekvieną ne vietoje išmestą padangą gali tekti sumokėti 44 eurus aplinkai padarytai žalai atlyginti ir nuo 30 iki 90 eurų baudą.
„Pranešimų apie miškuose ar pakelėse numestas padangas šiais metais nesame gavę, šią savaitę surengėme reidą po padangų montavimo įmones, pažeidimų neužfiksuota, dokumentacija šiose įmonėse tvarkinga“, – informavo Mažeikių aplinkos apsaugos inspekcijos pareigūnai.

Plačiau – „Santarvės“ laikraštyje.

One Reply to “Už ne vietoje išmestas padangas – didelės baudos”

  1. Vytautas parašė:

    Šaunuoliai visi;vairuotojai ir montuotojai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto