Už nevaldomą agresiją – „poilsis“ areštinėje

Dauguma rajono smurtaujančių – vyrai. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Artimuosius skriaudžiančių smurtautojų nesustabdo nė teismas. Savaitgalį dėl smurtinių nusikaltimų dar du mažeikiškiai paragavo areštinės košės.

Atsikvošėti – gultai

Penktadienio vakarą konfliktas tarp neblaivaus trisdešimtmečio sutuoktinio ir jo žmonos kilo viename iš Naftininkų gatvės butų. A. J., kuriam vėliau buvo nustatytas 1,77 promilės girtumas, sukėlė konfliktą, kurio metu pastūmė savo žmoną. Moteris krisdama atsitrenkė galva į spintos kampą.
Iškviesti policijos pareigūnai sulaikė konflikto iniciatorių ir dviem paroms uždarė į areštinę. Sutuoktinių incidentas vyko nepilnamečių vaikų akivaizdoje.
Kitą vakarą pareigūnai važiavo į butą Skuodo gatvėje. Čia neblaivus 33-ejų metų M. D. metė šaukštą S. D. į veidą ir prakirto nosį. Negana to, smurtautojas, kuris taip pat papildė areštinės gyventojų gretas, moteriai iš galvos išrovė kuokštą plaukų.

Teismo nutartį ignoravo

Skuodo gatvės gyventojui jau ne pirmą kartą dėl panašaus elgesio tenka susidurti su teisėsauga. Pareigūnai konstatavo, kad jis vengė atlikti Mažeikių rajono apylinkės teismo nutartį – nesiartinti prie minėtosios S. D.
Kaip informavo rajono Policijos komisariate, nuo metų pradžios iki šio pirmadienio dėl smurto artimoje aplinkoje buvo pradėtas keturiasdešimt vienas ikiteisminis tyrimas.
Smurtautojų aukomis mūsų rajone šiemet tapo 34 moterys, du vyrai ir penki nepilnamečiai. Artimųjų smurtą patyrė 14 sutuoktinių, 17 sugyventinių, penkis kartus tėvai smurtavo prieš vaikus, keturis kartus – vaikai prieš tėvus, užfiksuotas vienas smurto atvejis tarp artimų giminaičių.

2 Atsakymai į “Už nevaldomą agresiją – „poilsis“ areštinėje”

  1. Kodėl parašė:

    nėra jokio pranešimo,kad vakar vakare, reštinėje, vienas smurtautojas pasikorė?

  2. Münchausen parašė:

    Zombiai grįžta į Mažeikius

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto