Už šildymą mokėsime nevienodai

Mažiausiai už sunaudotą šilumos energiją vėl mokės renovuotų namų gyventojai. Nuotrauka iš redakcijos archyvo


Mažeikiškius jau pasiekia sąskaitos už suvartotą šilumos energiją. Akivaizdu, kad už šildymą mokame labai skirtingai.

UAB „Mažeikių šilumos tinklai“ interneto puslapyje skelbiama, kad lapkričio mėnesį vidutinė lauko oro temperatūra buvo pliusinė ir siekė 5,9 laipsnio. Vidutinė gyvenamojo ploto kvadratinio metro šildymo kaina – 2,87  Lt.
Pernai lapkričio mėnesio sunaudotos šilumos energijos kilovatvalandė buvo pigesnė, nors lauke buvo šalčiau – vidutinė lauko oro temperatūra siekė 3,8 laipsnio šilumos, o vidutinė vieno kvadrato šildymo kaina buvo 2,69 Lt.
Mažiausiai už sunaudotą šilumos energiją vėl mokės renovuotų namų gyventojai. Daugiausiai –  senamiestyje esantys nerenovuoti namai.

Plačiau apie lapkričio šilumos kainas skaitykite šeštadienio „Santarvėje“.

14 Atsakymų į “Už šildymą mokėsime nevienodai”

 1. jo parašė:

  Daug kas priklauso nuo namo pirmininko issilavinimo! Jeigu jis sugeba eiti pareigas,tai jis ir kovos del savo namo geroves,o neis isvien su sukciais,kurie tik ir ziuri ,kaip nustekenti gyventojus! Laikas mums placiau atsimerkti,mieliejio ir gerai pasvarstyti,kas vyksta su tom renovacijom?!

 2. Vardas (privalomas) parašė:

  Ne tik nėra skirtumo, bet dar RENovuoti namai mokės ir ABONertinį :)

 3. nu nu parašė:

  Nerenovuotas namas 64kv uz lapkriti 158 lt ir tai per silta pasakyciau

 4. nn parašė:

  Renovuotame name 1 kamb buto už šildymą sąsk. lapkričio mėn,110litų, nerenovuotame name 2 kamb. butas -164 lt. Arverta renovuoti? Manau ne. Tai blefas . kad pigiau mokėsim, jau dabar akivaizdus melas

 5. to be melagysčių parašė:

  Mokėjome apie 110 Lt. už kv.m. Pelėsių nerasta.

 6. kaina parašė:

  15 proc. prisidedant savo lėšomis už renovaciją reikėjo mokėti apie 100 lt už kvadratinį metrą. Kitas klausimas atliekamų darbų kokybė ir renovacijai naudotos medžiagos. Manau, laiko klausimas, kada atsiras pelėsis. Apšiltinus šlapias sienas drėgmė skverbiasi į pastato vidų. „Paslėptiems“ darbams garantija 10 metų, likusiems 5. Geras šeimininkas niekada nešiltintų pamatų ir sienų pliaupiant rudens lietui.

 7. PATVIRTINU parašė:

  Tai aisku, kad zymiai geriau siltai gyventi prabangiame nerenovuotame blokiname name, moketi po 3-4litus uz sildoma kvadrata, negu kariauti su statybininkais, o po to vargti sutvarkytame, renovuotame name, kasdien reguliuoti savo radiatorius, ir moketi gedingus centus uz siluma. Kas mes – kazkokie ubagai? Pasalpu net rasalui neuztenka, o cia laiudis svaigsta apie kazkokia renovacija

 8. to be melagysciu parašė:

  atsakau: 5600 Lt. Pelėsių nė kvapo.

 9. be melagysciu parašė:

  Na renovuotieji parasykit kiek sumokejot uz renovacija? 15000lt 20000lt tai po kiek metu atsipirks ar paskaiciavot? Turbut renovac. garantija jau bus pasibaigiusi ir u.z kiekviena defekta vel is savo kiseniu. O kaip su pelesiu jums dar?

 10. Vardas (privalomas) parašė:

  Mūsų namas renovuotas, todėl už lapkritį mokėjome labai nedaug: už 3-jų kambarių buto šildymą (be vandens pašildymo ir gyvatuko) – 59 Lt., o spalį iš viso šildymo nejungėme.

 11. vejavaike parašė:

  as pritariu , kad reikia ,k azka daryti , nes juk is tokiu pajamu mes nebegalime isgyventi , atrodo , kad zmogui uztenka tik kruopu juk ir daiktai sugenda reikia , kai ka suremontuoti , vaistai , gerai kad galime puostis is pigiu rubu parduotuviu , o taip vaiksciuotume grynai pliki , basi, nevalge, parduotuveje gali ti nusipirkti tik tokiu maisto produktu , kuriu net katinas nevalgo, o todel mes sergame , o gydymas kiek kainuoja valstybei, nors jau ir kompensuojamu vaistu , kai kas nebeiperkame.Jei kas organizuotu dalyvauciau pirmose gretose , tiek nebepakenciu tokios laisves

 12. Komentatorius parašė:

  Reikia daryti sukilimą, žmonės, matote kas vyksta Ukrainoje, reikia ir Mažeikiuose sukilimo, kad valdžia viską žinotų. Sumokėjau už šildymą 150Lt ir nesuprantu kodėl tiek mažai. Ar baigsite tyčiotis iš žmonių?? Kada pagaliau galėsiu už šildymą mokėti tiek, kad nebebus nejauku sumokėti vos kelis litus. Kas čia darosi??? Kodėl tokios mažos kainos? Ar galite šildymą atsukti ant viso gazo ir tegul namuose būna šilta. Žmonės yra pasiruošę mokėti, kodėl neklausote žmonių??? Sukilkime, reikia kažką daryti.

 13. Vardas (privalomas) parašė:

  Vileisio 3-me name,niekada dar nera buve silti radijatoriai,tik drungni! O mokame uz sildyma gan nemazai! Kodel?

 14. gyventojas parašė:

  Zemaitijos 60 name lapkriti radijatoriai pleskejo taip, kad net per speigus pernai, kai -20 buvo, tokie karsti nebuvo. Sureguliavo juos tik tada, kai paskambinom i butu uki. Aisku, saskaitos dideles parejo. Lauksim kito menesio, lyginsim, aiskinsimes. Dar klausimelis- kas skaiciuoja bendro laiptines apsvietimo kainas? Kodel jos tai staigiai isauga nuo rugsejo menesio? Tik nesakykit, kad tamsiau buna- dega tai tos pacios lemputes, tik truputi ilgiau.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto