Už slapstymąsi – ilgesni nelaisvės metai

Už slapstymąsi nuo paskirtos bausmės gresia bauda arba laisvės atėmimas iki dvejų metų. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Nenoras patekti už grotų, slapstymasis nuo paskirtos bausmės jau antram mažeikiškiui savaitės eigoje baigiasi ikiteisminiu tyrimu dėl vengimo atlikti laisvės atėmimo bausmę. Už tai gresia bauda arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.
Gegužės pabaigoje Mažeikių rajono apylinkės teismas išnagrinėjo baudžiamąją bylą, kurioje 49-erių metų V. L. buvo kaltinamas tuo, jog Sedos gatvėje, prie šiukšlių konteinerio, dūrė peiliu į pilvą kitam asmeniui. Teismas nuolatinės gyvenamosios vietos neturintį mažeikiškį pripažino kaltu dėl sunkaus sveikatos sutrikdymo ir skyrė jam pusketvirtų metų laisvės atėmimo bausmę.
Vyriškis teisme, skelbiant nuosprendį, nepasirodė, nuo policijos pradėjo slapstytis. Prieš kurį laiką jis buvo sulaikytas ir išsiųstas atlikti laisvės atėmimo bausmę, jo atžvilgiu pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl vengimo atlikti bausmę, ir tai jam gali tuos nelaisvės metus dar pailginti.
Tai jau antras tokio pobūdžio ikiteisminis tyrimas, kuris savaitės eigoje pradėtas Mažeikių policijos komisariate. Praėjusį ketvirtadienį sulaikius dėl vagysčių dvejiems metams nuteistą  D. T., toks tyrimas dėl vengimo atlikti bausmę pradėtas jo atžvilgiu. Šis mažeikiškis nuo teisėtvarkos slapstėsi nuo praėjusių metų spalio pabaigos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto