Už tepalų išliejimą skirta bauda

Įvykio padarinius ugniagesiai šalino maždaug valandą. Sigito STRAZDAUKO nuotr.

Trečiadienio rytą sodų bendrijoje „Ąžuolas“ sugedus automobiliui, ant kelio išsipylė tepalai. Apie įvykį informuota policija, ugniagesiai ir aplinkos apsaugos specialistai.

Tepalai surinkti

Mažeikių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos inspektorius Vaclovas Česnauskas „Santarvei“ pasakojo, kad į juos buvo kreiptasi maždaug pusę vienuoliktos ryto.
Pareigūnas teigė, kad važiuojančiai „Mažeikių komunalinio ūkio“ šiukliavežei trūko žarna, todėl ant kelio iš automobilio išsiliejo tepalai.
„Ant dangos buvo išbarstyta cheminė medžiaga sorbentas, su ja buvo surinkti bei išvalyti tepalai“, – teigė inspektorius.
Įvykio padarinius ugniagesiai šalino maždaug valandą.

Skyrė baudą

Į įvykio vietą buvo iškviesta ir policija bei  Aplinkos apsaugos departamento Mažeikių skyriaus atstovai. Kelių policijos poskyrio specialistas Steponas Liaugaudas „Santarvei“ teigė, kad atvykęs policijos ekipažas šiukšliavežės vairuotojui surašė administracinių teisės pažeidimų protokolą. Pasak specialisto, už šį nusižengimą numatoma bauda nuo 500 iki 1000 litų, tačiau vairuotojui neneigus kaltės ir baudą sumokėjus per 10 dienų ji gali siekti tik 250 litų.
Mažeikių aplinkos apsaugos agentūros vadovas Nilius Kupliauskas „Santarvei“ sakė, kad, apžiūrėjus įvykio vietą, nepastebėta gamtai padarytos žalos. Tepalas buvo išbėgęs ant asfalto, todėl, greit surinkus, gamta nenukentėjo.
Kadangi vairuotoją jau buvo nubaudę policijos pareigūnai, skyriaus specialistai vairuotojo antrą kartą nebebaudė.

Rytis SAVICKIS

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto