Už vairavimą be teisių – bauda arba areštas

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Ketvirtadienį mažeikiškiai policijos pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl nedrausmingo vairuotojo. Mažeikiškiui teisė vairuoti buvo atimta ilgam laikotarpiui, tačiau jis jau ketvirtą kartą sulaikomas prie transporto priemonės vairo. 

});

Ikiteisminis tyrimas 33-ejų metų mažeikiškiui pradėtas dėl to, kad jis vengė vykdyti Telšių apylinkės teismo Mažeikių rūmų nuosprendžiu paskirtą baudžiamojo poveikio priemonę – jam buvo draudžiama naudotis specialia teise vairuoti transporto priemones.

Vyriškiui anksčiau buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl vairavimo neblaiviam, kai girtumas viršijo pusantros promilės, jam buvo skirta piniginė bauda ir penkeriems metams atimtas vairuotojo pažymėjimas.

Po šios teismo nutarties policijos pareigūnai jį tris kartus sulaikė vairuojantį transporto priemonę, tuomet mažeikiškis buvo blaivus. Šių metų liepos mėnesį pažeidėjas vėl buvo pastebėtas prie automobilio vairo. Kadangi vairavo neblaivus, bet girtumas neviršijo pusantros promilės, pradėta administracinė teisena. Taip...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto