Už vandenį mažeikiškiai mokės daugiau

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Politikai patvirtino naujas UAB „Mažeikių vandenys“ paslaugų kainas – nuo sausio pirmos už geriamąjį vandenį mokėsime brangiau, nuotekų tvarkymas šiek tiek pigs.
Už tokį sprendimą balsavo dauguma posėdyje dalyvavusių Tarybos narių: prieš pasisakė vienas, keturi susilaikė.

Nuo sausio 1 d. kubas geriamojo vandens (su PVM) brangsta 12 centų: daugiabučių namų gyventojams už jį teks mokėti 2,3 euro, individualių namų savininkams– 2,26 euro.
Komercinės paskirties objektams šis pabrangimas – 13 centų, tad kubas geriamojo vandens kainuos 2,34 euro. Dviem centais mažės tik nuotekų tvarkymo bei paviršinių nuotekų tvarkymo paslaugų bazinė kaina.
Sprendimo projektą pristatęs Savivaldybės administracijos Vietinio ūkio skyriaus vedėjo pavaduotojas Kęstutis Šimkūnas informavo, kad bendrovės „Mažeikių vandenys“ geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo bei paviršinių nuotekų tvarkymo paslaugų bazinės kainos nustatomos trejų metų laikotarpiui ir perskaičiuojamos kiekvienais metais.
Pirmaisiais bazinių kainų galiojimo metais taikomos kainos lygios bazinėms kainoms, antrais ir trečiais metais jos tikslinamos – gali ir didėti, ir mažėti.
Savivaldybės tarybai siūlomos tvirtinti kainos dar spalio mėnesį buvo suderintos su Valstybine energetikos reguliavimo taryba (VERT). Teisės aktai numato, kad Savivaldybės taryba suderintas kainas turi patvirtinti ne vėliau kaip per 30 dienų nuo perskaičiuotų bazinių kainų projekto.
Pagal VERT nustatytus reikalavimus „Mažeikių vandenys“ per mėnesį gyventojus turės informuoti apie naujas kainas.

6 Atsakymai į “Už vandenį mažeikiškiai mokės daugiau”

 1. parašė:

  Tai, kad proto bokštai viskas brangsta, kuras, elektra ir t.t.Viskas šį kartą gerai !

 2. mmm parašė:

  O kas atsitiko? Vandens kokybė pagerėjo?

 3. Anonimas parašė:

  Kokios priežastys lėmė tokį didelį kainos kilimą?

 4. ir automobiliai gražesni, ir akcininkai patenkinti parašė:

  Norėsiu pažiūrėti kaip susikaus bebrų šaika, akcijų turėtojai su Orlean interesais šildyti Mažeikius. Va čia tai bus. Aišku Orlean dabar sunkiau, nes ministrų vadas ne Skvernelis. Matyt gaus rast konsensusą. Mažeikių liaudžiai reikia ne į Vilnių važinėtis į paradus, bet čia tvarkyti savo liaudies interesus ,o ne stambiųjų lobistų, Mžk. verslinykų norus.

  1. Anonimas parašė:

   Susitars:DDDDDD

 5. Vėl parašė:

  Vėl žmonės apiplėšinėjami vidury baltos dienos, kad ponai direktoriai sau atlyginimus pasikeltų…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto