Už viešai paskelbtus įžeidimus gali tekti susimokėti

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Reikšti savo nuomonę nedraudžiama, tačiau žeminti žmonių garbę ir orumą nevalia, – tuo galėjo įsitikinti mažeikiškė, kuriai už pareigūnų žeminimą teismas skyrė administracinę nuobaudą.

Pareigūnų dėmesio sulaukė kovo 8 d. socialinio tinklo „Facebook“ grupėje „Mažeikių reidai“ pasirodę ir Mažeikių rajono policijos komisariato adresu išsakyti įžeidžiantys komentarai, kuriuos paskelbė 32-ejų metų moteris.
Dėl šių veiksmų mažeikiškės atžvilgiu buvo pradėta administracinė teisena.
Telšių apylinkės teismas, susipažinęs su surinkta medžiaga, priėmė nutarimą – moteriai, socialiniame tinkle platinusiai pareigūnus žeminančius ir jų garbę bei orumą įžeidžiančius komentarus, skirti 90 eurų baudą.
Visas straipsnis – penktadienio laikraštyje.

7 Atsakymai į “Už viešai paskelbtus įžeidimus gali tekti susimokėti”

 1. Jonas parašė:

  Ten nuolat tai vyksta ir yra keista, kad feisbuko paskyroje „Mažeikių reidai“, pareigūnai ištisai įžeidinėjami,keikiami necenzūriniais žodžiais, vien už tai, kad dirba savo darbą… Juk tas puslapis turi ir savo administratorių, ir tą reikėtų pričiupti.

 2. Valstybės tarnautojas, savivaldos etatinis to jou parašė:

  Nu gerbiamasis, kai Jus taip gražiai, nuolankiai išsiriečiat, tik visiškas impotentas tokiu nekrus…..

 3. Jou parašė:

  Pasiunte pareiguna ant 3 radziu ar izeide, bauda, nes taip negalima elgtis…karantino metu, kai buvo privaloma deveti apsaugines veido kaukes, mergina begiojo miske vienut vienutele be apsaugines kaukes, gavo 250 euru baudos, vilniuje ar kur ten, tuo paciu karantino metu, kazkokio ten policijos virsininko pavaduotojas isejo atsiimti siuntinio is kurjerio be apsaugines veido kaukes, gavo tik ispejima..ir nesuprantu as, ko tie policininkai pyksta kai ant ju pasako bloga zodi, kai jie budami tokie pat mirtingieji kaip ir eiliniai civiliai, tuo pat metu yra ir isskirtiniai…kai visuomene nustos skirstyti zmones i paprastus mirtinguosius, valstybes tarnautojus, seimunus ir t.t., tada gal ir zmones nustos pilt pamazgas vienas ant kito, o ypac ant valstybes tarnautoju…cia tik siaip pamastymui, nes vistiek visi puikiai zinom kad niekas nepasikeis..krus mus tuos paprastus zmogelius ir toliau kiek tik galedami..ATA

 4. M parašė:

  Pala pala o už grasinima pareiguno idomu kas butu?

 5. librarising parašė:

  Ir teisingai. Galejo ir daugiau nubauduoti.

 6. GERS parašė:

  vaje,ir kaip drįso

  1. Dd parašė:

   Taigi mes gyvenam policistinėj valstybėj

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto