Uždaroma pervaža – mažeikiškių galvos skausmas

Nuo kitos savaitės dešimčiai dienų dėl remonto darbų planuojama uždaryti geležinkelio pervažą Laisvės gatvėje. Neringos ŠVELNIENĖS nuotr.

Rajono valdžia bene prieš mėnesį buvo informuota, kad nuo kitos svaitės dešimčiai dienų dėl remonto darbų planuojama uždaryti geležinkelio pervažą Laisvės gatvėje, transporto eismą nukreipiant per geležinkelio pervažą Algirdo gatvėje, tačiau jokių pretenzijų ar pageidavimų rangovams neišsakė. Tik likus mažiau nei savaitei, susizgribta, kad gyventojai gali susidurti su eismo sunkumais dėl padidėjusių kamščių, iškilo klausimas, kaip laiku vaikus atvežti į ugdymo įstaigas ir kt.
Savivaldos atstovai, iš rangovų sulaukę kritikos strėlių, teisinasi, kad taip nutiko dėl valdžios pasikeitimų po rinkimų, ir bando taisyti klaidas.
Dar pernai vasaros pabaigoje Mažeikiuose, netoli geležinkelio stoties, buvo padėtas simbolinis pirmasis atstatomo 2008 metais išardyto Rengės geležinkelio ruožo vėžės bėgis. Atstatymo darbus planuojama užbaigti dar šiais metais. Nuo pirmadienio jau turėtų startuoti pervažos Laisvės gatvėje remonto darbai.
Siekiant aptarti dėl remonto iškilsiančius eismo trukdžius ir numatyti, kaip juos spręsti, kad mažeikiškiams būtų kuo mažiau nepatogumų, Savivaldybės administracijos iniciatyva buvo surengtas susitikimas su Rengės ruožo rangos darbus atliksiančios įmonės ir šių darbų užsakovu AB „Lietuvos geležinkeliai“ atstovais. Susitikime taip pat dalyvavo specialiųjų tarnybų, viešojo transporto paslaugas teikiančios įmonės.

Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

8 Atsakymai į “Uždaroma pervaža – mažeikiškių galvos skausmas”

 1. nu va parašė:

  Kirkilas su Butkevičium pritarė gelžkelio išardymui jie bei LG ir turėtų žalą kompensuoti… O geriausiai kaip ten, rytuose – prasišikai – ir prie sienos…

 2. to to Jo parašė:

  Idomus mastymas…
  O kas sake, kad tie pinigai nuejo Lietuvos zmonems? Gal jie nusedo Dailydkos kisenese???
  Ir kokia nauda tu pats keikune gavai?

 3. to Jo parašė:

  tu geriau paskaiciuok kiek Lietuva uzdirbo nukreipus krovinius i Klaipeda, o ne i Venspili. skaiciuotojas konservatorinis atsirado b… l..t.

 4. patriotas parašė:

  Tada isSeimo koncervatoriu negirdejau jokios kritikos situo barbarisku gelezinkelio isardymu,jie tai puikiai zinojo.

 5. Siaip parašė:

  Taigi kreivarankiai skersai pervaza idejo, vistiek nieks nebetikejo jog reiks begius atstatyt. O dabar kreivarankiu darbo broka reikia istaisyt, per gera metra istiesint pervaza. Matosi vaziuojant. Aisku kaltu nera…

 6. Jo parašė:

  Prisimimkim tuos kurie arde, Ministras Pirmininkas Kirkilas, Susisiekimo Ministras Butkevicius.
  Abu socialdemokratu partija.
  Idomu koki nuostoli patirs Lietuva?

 7. to dar parašė:

  apsičiupinėk – kokiam traukiniui? Bėgių juk nėra… Ir nieko čia tokio – seniai galėjo žmonės autobusais važinėtis ir jokių kamščių nebūtų…

 8. Dar parašė:

  Reikejo išsiderėt,kad švisofora trukinio mašinistui pervažoje pastatytu nes kitaip bus reikalu numušinėjant peščiuosius ir auto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto