Užgavėnių persirengėliai nepamiršo ir „Santarvės“

Vytauto MALŪKO nuotr.

Antradienį – Užgavėnių dieną – linksmi ir spalvingi šios šventės personažai apsilankė ir „Santarvės“ redakcijoje. Svečiai su muzika ir dainomis varė iš kiemo žiemą ir linkėjo gero gavėnios laikotarpio.

Pirmoji redakciją aplankiusi kompanija – „žydelių“ būrys iš kaimynystėje esančio lopšelio-darželio „Saulutė“. Po jų užgriuvo Užgavėnių persirengėliai iš Savivaldybės kultūros centro.
Bene didžiausia grupė atvažiavo su keliomis mašinomis ir priekaba, kurioje plevėsavo Užgavėnių vėliava ir puikavosi Morė. Tas būrys pasirodė esąs iš Urvikių kultūros centro. Su žiemos išvarymu „Santarvės“ darbuotojus sveikino Lašininis ir Kanapinis, gydytoja girdė vaistais ir linkėjo sveikatos.
Svečiai sakė jau apsilankę Savivaldybėje, išvarę žiemą iš ten, palinksmino ir Šeimos sveikatos centro personalą ir pacientus.
Prieš akis – kelionė į kitas įstaigas, o vakare urvikiškių kompanijos laukia Užgavėnių šurmulynė „žydelių“ sostinėje Leckavoje.

One Reply to “Užgavėnių persirengėliai nepamiršo ir „Santarvės“”

  1. apas parašė:

    Dar, neperskaitęs straipsnelio,pagalvojau,kad čia susirinko visi „Santarvės“ tarnautojai be Vytuko.Apsirikau.Atleiskite už klaidą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto