Užklupus šalčiams padaugėjo traumų

Nuotrauka Sigito STRAZDAUSKO

Netikėtai užklupę šalčiai mažeikiškiams stipriai nepakenkė – medikų pagalbos sušalusiems ar galūnes apšalusiems žmonėms kol kas neprireikė.

Padaugėjo tik dėl slidžių kelių, šaligatvių rankas bei kojas susilaužiusių asmenų.


Pagalbos atsisakė

Mažeikių Greitosios medicinos pagalbos centro vyresnioji slaugytoja Sonata Keliotienė pranešė, kad iškvietimų užklupus šalčiams nepadaugėjo: dirbama normaliu tempu.

Nors keletas asmenų ir pranešė medikams apšąlę galūnes, tačiau gydytis ligoninėje atsisakė.

„Sekmadienį gavome iškvietimą dėl nušalusių pėdų, tačiau gydytis ligoninėje nukentėjusysis atsisakė. Pagalba suteikta vietoje. Taip pat kartą gautas iškvietimas dėl nušalusių rankų, tačiau važiuojant teikti pagalbos iškvietimas buvo atšauktas“, – informavo specialistė.


Padaugėjo lūžimų

Mažeikių ligoninės ortopedijos-traumatologijos skyriaus vedėjas Artūras Šarkevičius taip pat patikino, kad gyventojai dėl nušalimų pagalbos į medikus nesikreipė, didelių nelaimių išvengta.

Pastarąją savaitę padaugėjo traumų dėl slidžių šaligatvių, kelių.

5 Atsakymai į “Užklupus šalčiams padaugėjo traumų”

 1. GORILA to vardui parašė:

  man labiau tauriu gaila

 2. ledlauzis parašė:

  Ledus bekapodami pazeisite grindinio pavirsiu.Smeliuko reikia pabarstyti.

 3. Vardas (privalomas) parašė:

  Kodel keliai nevalyti?? Kur tie zmones kurie atidirbineja uz pasalpas kodel neduodat nudauzyti jiems leda? Jei nedauzot to ledo tai bent pabarstykit, vaiksto zmones ir prasciau matantys, vyresnio amziaus, mano mama siandien senamiestyje apvirto, sudauze taures kurias nupirko. Gerai kad nieko nesusilauze? Ir kas butu atsakes uz traumas???

 4. straipsnio autoriui parašė:

  ištaisykite klaidas.

 5. Vardas (privalomas) parašė:

  O todel,kad Mazeikiuse prastai valomi saligatviai.Vienas ledas! Paeikit Laisves gatve ties privatininku namais saligatviu,isitikinsit! Merui tas visai nerup, tikriausiai?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*