Užlieknėje vėl nuniokoti kapai

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Užlieknė mūsų rajone liūdnai garsėja dviem kriminaliniais nusikaltimais – padegimais ir kapinių niokojimu. Šią savaitę gyvenvietės kapinėse ir vėl pasidarbavo vandalai.
Pranešimas apie nuniokotus kapus policiją pasiekė pirmadienį – apie vidurdienį vyriškis pastebėjo, kad jo prižiūrimas kapas apipiltas dažais.
Šiemet dėl vandalų piktadarysčių Užlieknės kapinėse jau pradėti trys ikiteisminiai tyrimai. Pirmą kartą apie vandalų išpuolį kapinėse pareigūnams buvo pranešta balandį, kai juodu skysčiu buvo apipiltas kapas ir antkapis, birželį tokiu pat skysčiu apipiltas dar vienas kapas.
Pernai dėl šioje gyvenvietėje nuniokotų kapinių buvo pradėti trys ikiteisminiai tyrimai, užpernai vienos mažeikiškės tėvų kapavietė Užlieknėje buvo nuniokota keturis kartus.
Kaip informavo mažeikiškiai policijos pareigūnai, įtariamųjų šiais vandališkais veiksmais kol kas nėra nustatyta, vyksta tyrimas.
Pareigūnai neatmeta galimybės, kad taip suvedinėjamos sąskaitos ne su mirusiaisiais, bet keršijama gyviesiems.
Iš viso per šiuos metus šalyje dėl kapų išniekinimo buvo pradėti trisdešimt du ikiteisminiai tyrimai, už tokį nusikaltimą gresia nuo viešųjų darbų, arešto, laisvės apribojimo iki laisvės atėmimo iki metų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto