Užlieknės gyvenvietėje nuolat tvyro nerimas

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Užlieknėje policijos pareigūnams darbo netrūksta – tai gaisrai naikina ne tik gyventojų, bet ir vyskupijos turtą, tai kaip keršto įnagį vandalai pasitelkia dažus ir nesibodima apteršti net amžinojo poilsio vietos…

Kenčia jau ne kartą

Paskutinis įvykis, dėl kurio policija pradėjo ikiteisminį tyrimą, šioje gyvenvietėje užfiksuotas praėjusios savaitės pabaigoje.
Užliekniškiai pranešė po nakties radę dažais apipiltą gyvenamojo namo sieną, jiems padaryta pusės tūkstančio eurų žala.
Kaip pasakojo nukentėjusieji, plika akimi matyti, kad ant sienos – gana dideliame plote – buvo šliūkštelėta dažų. Įtariama, kad šis vandalizmo aktas buvo įvykdytas pasinaudojus sutemomis.
Šio namo gyventojai nuo piktavalių nukenčia jau ne pirmą kartą – prieš dvejus metus buvo padegta tos pačios sodybos daržinė.
Tiek tada, tiek dabar žmonės negali pasakyti, kuo jie užkliuvo vandalams.

Atakuoja dažais

Dažai, kaip vandalų nusikaltimo priemonė, šioje gyvenvietėje panaudojami ne pirmą kartą. Labiausiai vietos gyventojus piktina, kad jais apipilami Anapilin išėjusių žmonių paminklai.
„Iš policijos pranešimų žmonės sužino tik apie tai, dėl ko parašomi pareiškimai. Bet ne visi žmonės kreipiasi.
Pati ne kartą nuo dažų ar kitų neaiškių skysčių esu valiusi savo artimųjų antkapius, tačiau niekam nesiskundžiau. Ima ir pyktis, ir apmaudas. Bet ką padarysi – juk neįrengs policija posto mūsų kapinėse. Protu nesuvokiama, kad taip žmonės gali elgtis, kokią jie turi turėti širdį, kiek neapykantos… Bet pakalbėjau ir palengvėjo“, – „Santarvei“ telefonu pasiguodė garbaus amžiaus užliekniškė.
Nors ne viską, kas įvyksta Užlieknėje, fiksuoja policija, tačiau ir oficialūs tyrimai verčia sunerimti – per metus yra pradedama vidutiniškai po tris ikiteisminius tyrimus dėl gyvenvietėje esančių kapų išniekinimo.

Plačiau skaitykite šeštadienio laikraštyje.

One Reply to “Užlieknės gyvenvietėje nuolat tvyro nerimas”

  1. Vardas (privalomas) parašė:

    Pusdurnis gyvena ir dergia visą gyvenvietę

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto