Užlieknės riboženklio likimas – valdžios rankose

Jau dveji metai, kai atvykstančius į Užlieknės kaimą pasitinka apleistas akmeninis kaimo riboženklis.Nuotr. iš asmeninio archyvo

Užlieknės kaime liepą tradiciškai vyksta Šv. Marijos Magdalenos atlaidai. Buvo įprasta, kad prieš atlaidus užliekniškiai intensyviai tvarkosi savas ir viešas teritorijas, kad atvykusius žmones pasitiktų tvarkingas kaimas.
Jau dvejus metus svečius, atvykstančius į Užlieknę, pasitinka apleistas akmeninis kaimo riboženklis. Akis bado ne tik išblukęs užrašas, bet ir nenupjauta žolė aplink riboženklį.

Į redakciją kreipėsi Užlieknės bendruomenės pirmininkas Virginijus Žaltkauskas. Jo teigimu, bėda ta, kad akmeninis Užlieknės riboženklis atsidūrė privačioje žemėje, o jos savininkas nei pats žolę pjauna, nei kitiems leidžia sutvarkyti šį reprezentacinį plotą.
Nors apie užliekniškių problemą kalbama jau seniai, Savivaldybės administracija jos spręsti imasi tik dabar.
Į „Santarvės“ redakciją atvykęs Užlieknės bendruomenės pirmininkas V. Žaltkauskas sakė nebežinąs, kur kreiptis, kad būtų išgirstas ir sulauktų pagalbos. Vyriškis teigė kalbėjęs ir su politikais, ir su Tirkšlių seniūnu Juozu Kungiu, ir su Savivaldybės administracijos atstovais, tačiau niekas nepadėjo – esą negalima įpareigoti privačios žemės savininko tvarkytis, kad jis nupjautų žolę prie akmeninio Užlieknės kaimo riboženklio.
Visas straipsnis – antradienio laikraštyje.

2 Atsakymai į “Užlieknės riboženklio likimas – valdžios rankose”

  1. Visgi parašė:

    Gražus akmuo,gal dar kokį medelį pasodinus,paryškinus užrašą- super,čia daug pinigų nereikia,žinoma,nugriauti kainuotų daugiau,tai kai kam ir geriau

  2. Rūta parašė:

    Nežinojau, kad konservatorius baugina net akmenys iš sovietinių laikų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto