Užliekniškiui – nemalonumai su teisėsauga

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Per dvi dienas vieno garbaus amžiaus Užlieknės gyventojo atžvilgiu pradėti du ikiteisminiai tyrimai.

Išdaužė traktoriaus stiklą

Trečiadienį Mažeikių rajono policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl viešosios tvarkos pažeidimo. Juo kaltinamas 63-ejų metų Medžialenkės gatvės gyventojas A. B.
Pirminiais tyrimo duomenimis, incidentas kilo balandžio devintąją. Pagal nukentėjusiojo pareiškimą, įtariamasis, išėjęs pro kiemo vartus, akmenimis apmėtė V. R. ir traktorių.
Pataikius akmeniu buvo išdaužtas galinis transporto priemonės stiklas.

Būtina informuoti pareigūnus

Įtariamojo sodyboje pirmadienio popietę buvo atlikta krata. Ūkinio pastato, kuris priklauso A. B., palėpėje policijos pareigūnai aptiko aštuoniolika Antrojo pasaulinio karo laikų šovinių.
Kaip informavo kriminalistai, užliekniškis apklaustas, pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto šaudmenų laikymo.
„Net ir aptikus vieną neteisėtai laikomą šovinį, policija pradeda ikiteisminį tyrimą. Ir už tai gresia baudžiamoji atsakomybė. Už šovinio ar šaunamojo ginklo laikymą ar gabenimą gresia bausmė nuo arešto iki laisvės atėmimo penkeriems metams.
Atsižvelgiant į tokias griežtas sankcijas, raginame gyventojus, aptikus kad ir senus šaudmenis ar ginklus, jų nejudinti, nevežti į policiją, o iškviesti policijos pareigūnus, kurie apklaus radusįjį, apžiūrės radinius ir juos išsiveš“, – paragino rajono kriminalinės policijos skyriaus viršininkas Mindaugas Jaremčiukas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto