V. Džiugelio elgesį vertins Savivaldybės taryba

Vilhelmas Džiugelis su kaltinimais supainiojus viešuosius ir privačius interesus nesutinka. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Vyriausiosios tarnybinės etikos komisija įpareigojo rajono Savivaldybės tarybą įvertinti, ar jos narys Vilhelmas Džiugelis nesupainiojo viešųjų ir privačių interesų. Politiką etikos sargams apskundė Tarybos narė Daiva Šideikienė.

Kaltinamas suinteresuotumu

Antradienį vykusiame Vyriausiosios tarnybinės etikos komisijos posėdyje buvo apsvarstytas mažeikiškės prašymas įvertinti V. Džiugelio elgesį.
Tarybos narė suabejojo, ar politikas Savivaldybės tarybos komiteto posėdyje galėjo dalyvauti tuo metu, kai buvo svarstomas klausimas dėl sveikatos sistemos viešųjų įstaigų vadovų atlyginimo kintamosios dalies nustatymo.
Teigiama, kad, priėmus šį sprendimą, būtų sumažėjęs Mažeikių ligoninės direktoriaus atlyginimas. V. Džiugelis galėjęs būti asmeniškai suinteresuotas klausimu, nes jis eina minėtos ligoninės direktoriaus pavaduotojo pareigas, o jam nustatytas 67 procentų direktoriaus atlyginimo dydžio darbo užmokestis.

Skundų daugėja

V. Džiugelis tik iš „Santarvės“ sužinojo apie D. Šideikienės skundą Vyriausiajai tarnybinės etikos komisijai ir etikos sargų sprendimą.
„Ji skundžia viską, kas tik juda. Yra rašytojų, kurie rašo, kad rašytų, taip kuria savo įvaizdį“, – replikavo pašnekovas.
Šios komisijos atstovai, sausio mėnesį lankydamiesi mūsų mieste, pastebėjo, kad pastaruoju metu Mažeikiai jiems tapo žinomi dėl padažnėjusių skundų.
„Kiekvieno Tarybos nario ar gyventojo valia, kur kreiptis, jei atrodo kitaip“, – situaciją „Santarvei“ komentavo Savivaldybės meras Antanas Tenys.

Su kaltinimais nesutiko

V. Džiugelis, kalbėdamasis su „Santarve“, bandė prisiminti posėdžius, kuriuose buvo svarstomas viešųjų gydymo įstaigų vadovų atlyginimas.
„Visų įstaigų veikla buvo pristatinėjama, aš turiu teisę susipažinti, kaip Tarybos narys ir medikas. O kai buvo svarstymas, aš išėjau. Tiek per komiteto, tiek per Tarybos posėdį“, – patikino pašnekovas.
Tiesa, jo siūlymu sausio mėnesio Tarybos posėdyje iš darbotvarkės buvo išbrauktas klausimas dėl atlyginimų kintamosios dalies nustatymo viešųjų gydymo įstaigų vadovams.
„Yra 2011 m. rugsėjo mėnesio Tarybos sprendimas, kuris įgaliojo Savivaldybės administracijos direktorių nustatyti viešųjų įstaigų vadovų atlyginimus. Aš turiu teisę pasakyti, kad laikytumės teisės aktų, kuriuos patys tvirtiname“, – nusižengimo neįžvelgė Tarybos narys.

23 Atsakymai į “V. Džiugelio elgesį vertins Savivaldybės taryba”

 1. vardas parašė:

  Daiva, laikykis , šlikštu iš šono žiūrėt , skaityt tą bjaurastį. Kiek gali tave užpuldinėt komentatoriai.Siūlyčiau visiems imtis darbų, kurie būtų naudingi Mažeikiams.

 2. Vardas (privalomas) parašė:

  Negali kovoti del mokyklu sildymo , nes gali buti pazeistas VIEŠŲJŲ IR PRIVAČIŲ INTERESŲ DERINIMO VALSTYBINĖJE TARNYBOJE

  ĮSTATYMAS

 3. saulius parašė:

  bet ar jus pastebejot ,kad ta kovotoja uz teisybe kovoja uz teisybe labai jau nepastoviai ,kas liecia Sauridos reikalus jos negirdet ,matyt jos giminele sventu svenciausia ,mokyklu nedasildo bet ….ir kazko tai nesigirdi kovoojos zodziu arba menulio fazes ne tos arba mano gimine…..

 4. TAIP JAM IR REIKIA! parašė:

  „Į SKŪRĄ“ JAM SAVIVALDYBĖS TARYBOS POSĖDYJE!!!

 5. Lentele parašė:

  Daivai prieš kiekvieną posėdį reikės kabintislentelę su data ir laiku, arba elektroninį laikrodį su data. Tada ir išlys yla- ar Gurrrrrrarrrreerrroo darbelia :)

 6. Vardas Pavarde parašė:

  Vaizdo medžiaga peržiureti galima, po kiekvieno balsavimo meras zodziu pasako kiek buvo už, prieš, susilaikė. Reikia moket klausyti, nes technika kartais paveda. Be to kiek matos iš įrašo p. Daiva posėdyje dalyvavo, tai kaip nežinojo už kokį klausimą kaip balsuoja, tai kaip posėdyje dalyvaujate?

 7. antiDaivinas parašė:

  Kur Daiva ten ir „najiezdai“ ant Guerrero… koks tankas tarp jusu pervaziavo? is sono labai nerimtai atrodo, bandau atspeti del kurio „dievuko“ judvi sitaip varzotes :))))

 8. siaip ejau pro sali parašė:

  Klausimas: [dėl 25 klausimo išbraukimo]
  Pasisako: [Kaktys Sigitas]
  Pasisako: [Tenys Antanas]
  Pasisako: [Džiugelis Vilhelmas]

  Balsavimo rezultatai:[PRIIMTAS ]
  Už: 24 [Bartkevičius Kęstutis , Braziulienė Ingrida , Džiugelis Vilhelmas , Jarmantavičius Darius , Kačerauskienė Laimutė , Kaktys Sigitas , Mitkus Leonas , Nagienė Laima , Siminkevičius Jonas , Skurvidas Stanislovas , Šemeta Arvydas , Šideikienė Daiva , Šmaižys Gintautas , Štilinienė Aldona , Venclovas Romas , Vyniautas Deivydas , Tenys Antanas , Žičkus Jonas , Čejauskienė Judyta , Seilius Darius , Auryla Paulius , Gorbačiovas Rosvaldas , Mažeikis Vytautas , Virkutis Andriejus ]
  Prieš: 0
  Susilaikė: 0

  Viskas yra internete tik reikia moketi skaityti
  As radau o jus ne?
  Ir nereikia kaltinti technikos jei nemokate ja naudotis ir spaudziate ne ta mygtuka kuri norejote

 9. DAIVA ŠIDEIKIENĖ parašė:

  Stebėtojui 2012-02-08 16:41 ir visiems kitiems , kurie domisi ,, Vaizdo transliacija‘‘

  Mažeikių raj. savivaldybės interneto tinklalapyje , rubrikoje ,,Vaizdo transliacija‘‘ iš tiesų yra patalpinta tokia informacija , kad dėl 25 klausimo išbraukimo balsavimo rezultatai yra tokie: už – 24. Bet tai yra absoliutus MELAS. Visa tai pastebėjus, pati mėginau aiškintis susidariusią situaciją. Aišku , kad pirmiausia kreipiausi į Tarybos sekretorę R. Guerrero dėl neteisingos informacijos pateikimo visuomenei. Atsakymas sekretorės buvo toks: ,, Nežinau, kodėl interneto svetainėje nėra nurodyta, kas balsavo už 25 klausimo išbraukimą.‘‘
  Savaime aišku ,kad man paprašius, Tarybos sekretorė R. Guerrero pateikė Tarybos narių sąrašą ,kurie balsavo už tai ,kad 25 klausimas būtų išbrauktas iš Tarybos posėdžių darbotvarkės.
  Tik du Tarybos posėdžiai buvo pravesti prie naujai įgyvendinto projekto ,, Tarybos posėdžių vaizdo įrašymas ,transliavimas savivaldybės interneto svetainėje bei įrašų archyvavimas‘‘, o jau š.m. sausio 27d. Tarybos posėdžio tarybos narių balsavimas dėl 25 klausimo patalpintas neatitinkantis tikrovės , o vasario 3d. posėdyje neveikė mano mikrofonas. Manau ,kad trūkumų yra daugiau , bet apie juos kalbėsiuosi su valdžios vyrais.
  Liūdna ,bet taip jau yra, Mažeikių raj. savivaldybės internetiniame tinklalapyje patalpinta pirmojo Tarybos posėdžio transliacijos informacija ir ji neatitinka tikrovės. Galbūt LR partijos, todėl taip ir siekia, kad būtų įvestas elektroninis (internetinis) balsavimas?
  Bet po dviejų Tarybos posėdžių vis tiek kyla klausimas: kokio teisingumo ir objektyvumo informacija yra pateikiama mūsų visuomenei po visai neseniai įvykdyto projekto, jei net TARYBOS SEKRETORĖ pareiškė: ,, Nežinau, kodėl interneto svetainėje nėra nurodyta, kas balsavo už 25 klausimo išbraukimą.‘‘

 10. pilietė parašė:

  Anuomet Kauno miestas buvo išsirinkę į tarybą klouną-ubagų vedlį V.Šustauską ir po metų juo nusivylė.Panašus likimas laukia ir Mažeikių miesto svieto lygintojos Šideikienės,nes internetinėje erdvėje jau gauna malkų už tiesos neatitinkančias rašliavas.Juokink Daiva mus ir toliau

 11. narys parašė:

  ar galit kas nors atspeti,kokiai partijaj priklauso sitas juokdarys,bandysiu speti SOCKONKRIKDEMAS,gal turit kitu spejimu.

 12. aha parašė:

  Kiekvienas kaimas turi savo kvailelį juokdarį. P.Daiva stipri pretendentė eiti tokias pareigas. ;D

 13. stebėtojas parašė:

  Nu Šideikienė jau ryškiai nusišneka.Pati balsavo už 25 darbotvarkės klausimo išbraukimą ir kažkodėl vardina 14 tarybos narių.Tai galima patikrinti vaizdo medžiagoje 2012.01.27 dienos.
  Faktas kaip blynas.Daivute užteks meluoti ir rašinėti nesamones

 14. stebėtojas parašė:

  kažkokios nesamonės. Ar darbo neturi tie politikai, kad vėjais užsiima. Dėl tokių nesąmonių kažkas trukdomas.

 15. to www parašė:

  Kam reikia juodinti savivaldybės darbuotojus,jei posėdžius galima žiūreti internete,jei nežinojote tos paslaugos atsidarykite portalą:www.mazeikiai.lt; ir viską pamatysite savo akimis

 16. Mažeikietė parašė:

  Jau vienas Vyriausios tarnybinės etikos sprendimas kažkada buvo dėl Dailės mokyklos direktoriaus. Na ir kas. Kas nuo to pasikeitė?! P.Daiva Jūs nevarkit, po to tik pamazgas ant Jūsų pila. Esante Taryboje, šiltai įsitaisykite ir pasistenkite gauti naudos kaip ir visi :(

 17. www parašė:

  Kas rašo ant Šideikienės tai yra savivaldybes darbuotojai, nes tik jie žino kur ,kokiuose posėdžiuose dalyvauja. Kaip neskanu skaityti purvais apipildinėjant vieni kitus, juk savivaldybės darbuotojai, tarybos nariai esate veidrodis Mažeikių žmonėms. Liaukitės, mes norim gerų, prasmingų darbų .Labai daug dirba šiose institucijose protingų žmonių, tad pirmyn į gėrį………

 18. DAIVA ŠIDEIKIENĖ parašė:

  Į 2012- 01-27 Mažeikių savivaldybės tarybos posėdžio darbotvarkę 25 klausimu buvo įtrauktas sprendimo projektas ,, Dėl sveikatos sistemos viešųjų įstaigų vadovaujančių darbuotojų mėnesinės algos kintamosios dalies nustatymo‘‘ .
  Dėl 25 klausimo išbraukimo iš Tarybos posėdžio darbotvarkės balsavo 14 valdžios vyrų – Mažeikių raj. savivaldybės tarybos nariai: P. Auryla , K. Bartkevičius,V. Džiugelis, V. Mažeikis, L. Mitkus, D. Seilius, A. Šemeta, J. Siminkevičius, S. Skurvidas, A. Tenys, R. Venclovas, A. Virkutis, D. Vyniautas, J. Žičkus. Manau, kad korupcijos apraiškų toli ieškoti nereikia.

 19. TAI TAIP parašė:

  Šideikienė jau painiojasi savu skunduose,deja visi jos skundai baigiasi niekalu,nes sukeltos putos nusistovi

 20. o kodėl? parašė:

  Skandalistė Daiva Š apskundė V.Džiugelį,bet norėdama išlikti“lojali“sąmoningai pamiršo į tą VTEK nusiųstą sąrašą įtraukti S.Kaktį,kuris taip pat dalyvavo komiteto posėdyje ir aptarinėjo savo tiesioginio vadovo A.Lidžiaus atlyginimą.
  Tai kaip Šideikiene suprasti tavo dvigubus standartus?
  Tave pačią teks apskųsti,nes žinodamą kas dalyvavo komiteto posėdyje tą faktą norėjai nuslėpti,matomai dėl to,kad S.Kaktys yra rajono tarybos etikos komisijos pirmininkas.

 21. geras parašė:

  skundžia viską, kas tik juda:))

 22. Jonas parašė:

  Sunku susigaudyti toje istorijoje, žinant Daktaro Vilhelmo ir skandalistės Daivos Šideikienės reputacijas.Žinodamas , kokius į save riestus nagus turi Daktaras Vilhelmas, aš šį kart statau už p. Daivą santykiu 60 prieš40

 23. pastebėjimas parašė:

  Ir vėl Daivutė reklamuoja Mažeikius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto