Vadovo kėdę paliekanti K. Kinčienė dar pilna minčių ir idėjų

Redakcijos archyvo nuotr.

Paskutinioji šių metų diena – paskutinė ir Kristos Kinčienės, kaip Kultūros centro direktorės, darbo diena. Kultūrai atidavusi penkiasdešimt, o Mažeikiams – keturiasdešimt savo darbo metų, direktorė nutarė garbingai užleisti savo kėdę jaunesniam žmogui.
Pati K. Kinčienė prisipažįsta, kad priimti tokį sprendimą nebuvo lengva – juk šiam darbui atiduota pusė amžiaus.

Puiki, per daugelį metų suformuota darbo komanda, kai kurie ne iki galo užbaigti darbai, daugybė dar neįgyvendintų minčių ir idėjų, – tai dar keletas priežasčių, dėl ko direktorei K. Kinčienei buvo sunku žengti tokį žingsnį.
„Užveriu ne tik šių metų puslapį, bet ir uždarau daugelio metų duris. Tai iš tiesų nelengvas apsisprendimas, nes nuo mažumės buvau suaugusi su tuo, ką dirbau, tad buvo sunku įsivaizduoti, kad to jau nebus. Keletą metų ruošiausi, pratinau save, bet juk kažkada reikia tą padaryti. Juk reikia kažką atiduoti ir namams“, – mintis pamažu dėstė direktorė.

Plačiau skaitykite šeštadienio „Santarvėje“.

15 Atsakymų į “Vadovo kėdę paliekanti K. Kinčienė dar pilna minčių ir idėjų”

 1. jo parašė:

  seniai visi kalbėjo,kad tai nepajudinama persona,o štai ir atsirado kažkas kai įveikė ją,šaunu

 2. vijolė parašė:

  Puiki moteris ir tiek. Kažkaip sunkiai žiūrisi į nuotrauką, kuri yra informuojamojo tekasto apie išėjimą iš darbo viršuje. Kokia graži moteris. Gaila tavęs, Krista. Net sujaudino žinia apie pasitraukimą. Gal būt todėl, kad aš per 55 savo gyvenimo ir buvusuos jaunysrės metus,, nesusidūriau su kita direktore ir, net nematau kas taip entuziastingai ir atsidavusiaI eitų šias pareigas Ačiū Tau mieloji. Atidavei daug. O ar gavai tiek, pati žinai. Kaip gera dirbti darbą, kuris mielas.

 3. OOO parašė:

  sakoma, kai patiems nesiseka, tai ieškoma blogio kituose…o gal ieškoma 13-toji Benderio kėdė??
  sekmės

 4. Sdelan v SSSR parašė:

  Nematau aš jos „didelių“ nuopelnų. Nei saviveiklinių kolektyvų, nei teatro nei kino kur galėtum žmogus atėjęs pailsėti. Gunda- ant pilvo užsivertus akardioną ir duoda ir visa kultūra.Pervėlai išėjo.Ne dirbo, o trukdė.Laikas ir Rupkutei keliauti nes jau įsigaliojo 0 promilių prie vairo, o jinai tai kultūrą vairuoja.Kol kas pas mus ne kultūra, o chaltūra.

 5. Mazeikiai parašė:

  Labai gaila. Iseina pagrindinis zmogus, kaip sakant varztelis apie kuri viskas sukosi. O ko netenka kulturos centras ir Mazeikiai greitai pamatysite ir galesite ivertinti patys. Ir cia tie komentarai neigiami ar teigiami manau daugiau nebereikalingi. Rinkimai ne uz kalnu. Mazeikiuose lieka Rimi, Maxima,Iki, Norfa ir greitu laiku Lidl. Visiems geru pramogu…..Ka siandien veikti Mazeikiuose? Su Naujais!
  .

 6. nuomonė parašė:

  kad taip 10 metų anksčiau ir namams būtų užtekę.

 7. Janina parašė:

  Dekui, ponia Kristina! Mums labai prie sirdies buvo Jusu organizuoti renginiai. ACIU!

 8. ????? parašė:

  ….tai gal jau ir kultūros namų kasininkę pakeis?????

 9. lolas parašė:

  Transuose jaunimo diskotekos? :DDDDDDDDDDDDDDDD

 10. eikit jūs parašė:

  kaimiete ir seni laikai: ir kuris jau renginys orientuotas konkrečiai į pensininkus: jaunimo diskotekos transuose, Dūdų ar kalvių šventės, festivalis „Mažeikiai“, įvairiausi koncertai, Joninės, Vasaros palydų šventė, kad ir ta pati Bobu vasara – jaunimas tegu tik eina ir dalyvauja, bet ne – reikia tokių, kur prisigert alaus ir plaukioti apspangus nuo kvaišalų galėtų. Tas mūsų jaunimas, nekalbu apie visus, pats nežino, ko nori. Tad nevarykit čia su tais naujais vėjais, jei ne direktorė, kažin ką turėtume. Apsižvalgykit aplink – kuriame mieste yra tiek švenčių? O aplot visada lengviausia.

 11. Seniai laikas parašė:

  Nes Mažeikių kultūros centro renginiai jau tapo orientuoti į pensininkus. Kaip teigia direktorė, suformuota gera komanda – ir vyru, ir dukra pasirūpinta ne tik kitais…

 12. Kaimietė parašė:

  Šiaip tai jau seniai reikėjo, nes Mažeikiai su savo Gunda truputį apmirę

 13. as parašė:

  Butinai, reikia nauju veju nauju ideju ka atsines naujas vadovas, nepakeiciamu zmoniu nera, laikas ateit ir laikas iseit

 14. sakyčiau parašė:

  PAGARBA

 15. tikriausiai parašė:

  kaip ir visada: vieni dėl to gailisi, kiti bent jau mintyse pagalvos: kaip gerai…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto