Vadovų atlyginimai didėja sparčiau nei medikų

Nuo rugsėjo 1-osios didesnius atlyginimus turėtų gauti ir gydymo įstaigų vadovai, ir medikai. Nuotr. iš redakcijos archyvo

Nuo rugsėjo 1-osios pasikeitusi sveikatos sistemos viešųjų įstaigų vadovų mėnesinės algos skaičiavimo tvarka neaplenkė ir mūsų rajono gydymo įstaigų. Per pusę sumažėję priedai sveikatos įstaigų vadovų piniginių nepaplonins, nes didėja pastovioji atlyginimų dydžio dalis.
Tačiau nauja „socialiai teisingesnė“ atlyginimo nustatymo tvarka teisinga ir naudinga ne visiems.
Ne visi mažeikiškiai medikai sulauks ir sveikatos apsaugos ministro pažadėto 15 proc. atlyginimo padidėjimo. Įstaigų vadovai teigia, kad jų finansinės galimybės kur kas kuklesnės nei ministro pažadai.

Savivaldybės taryba yra keturių viešųjų sveikatos priežiūros įstaigų: Mažeikių ir Sedos pirminių sveikatos priežiūros centrų, Mažeikių ligoninės ir Mažeikių greitosios medicinos pagalbos centro – steigėja. Šių įstaigų vadovų atlyginimas susideda iš pastoviosios ir kintamosios dalies. Teigiamas finansinės veiklos rezultatas – vienas iš kriterijų, kad vadovai galėtų gauti kintamąją dalį.
Kintamosios dalies dydį steigėjas vadovui nustato, įvertinęs praėjusių kalendorinių metų įstaigos veiklos siekiamų užduočių vykdymą (kiekybinius ir kokybinius viešosios įstaigos veiklos vertinimo rodiklius), ir tvirtina jį vieneriems metams.
Balandžio mėnesio pabaigoje posėdžiavusi taryba, atsižvelgdama į Sveikatos priežiūros ir socialinių reikalų komiteto siūlymą, visų keturių įstaigų vadovams patvirtino maksimalius 40 proc. dydžio priedus, kurie nuo rugsėjo mėnesį sumažinti per pusę.
Plačiau skaitykite penktadienio laikraštyje.

One Reply to “Vadovų atlyginimai didėja sparčiau nei medikų”

  1. Kur nešami vogti papuošalai parašė:

    Buvo apvogta savo įvaikinto vaiko, šeima, o daugelis auksinių papuošalų atsirado “ Sagės“ juvelyrinių papuošalų parduotuvėje. Gal kas gali parašyti šios parduotuvės šeimininko pavardę.Kaip tokie veikėjai gali prekiauti vogtais daigtais.Siūlyčiau visiems ten nei kojos nekelti, o tuo labiau ką nors ten pirkti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto