Vagiama iš kiemų, parduotuvių, kabinetų…

Vagišiams parūpo ne pirmos jaunystės automobiliai. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Savaitgalį rajono policijos komisariate pradėti net septyni ikiteisminiai tyrimai dėl vagysčių, du iš jų – dėl iš vieno kiemo dingusių automobilių.

Mašinos dingo viena po kitos

Vagišiai savaitgalį „darbavosi“ Pavasario gatvės 23-iojo namo kieme. Penktadienio rytą pastebėta, kad iš prie šio namo esančios nesaugomos automobilių stovėjimo aikštelės dingo 1992 metų laidos automobilis „VW Golf“. Sekmadienio popietę nustatyta, kad iš tos pačios aikštelės vagys išvairavo 22-ejų metų senumo automobilį „VW Passat“.
Abiejose transporto priemonėse signalizacijos nebuvo, nebuvo įrengta ir „slapukų“. Šiame kieme nėra vaizdo stebėjimo kamerų, ir iš kaimynų niekas nematė, kaip buvo pavogtos transporto priemonės. Pareigūnai ragina gyventojus įrengti bent minimalias apsisaugojimo nuo vagių priemones, o pastebėjus įtartinus asmenis, nakties metu besisukinėjančius prie automobilių, iškviesti policiją.
Šiais metais iš nesaugomų aikštelių pavogti keturi „VW Passat“ markės automobiliai, trys iš jų rasti.

Susigundė alkoholiu

Penki ikiteisminiai tyrimai savaitgalį pradėti dėl ankstesnių vagysčių, trys jų – iš parduotuvių.
Kovo dvyliktąją pastebėta, kad apvogtas Laisvės gatvėje esantis „Omnitel“ salonas. Iš demonstracinio stendo dingo penkiais šimtais litų įvertintas mobilusis telefonas „Samsung Galaxy“.
Kovo šešioliktąją prekybos centruose pasidarbavo gero alkoholio mėgėjas: iš Naftininkų gatvėje esančio „Norfos“ prekybos centro buvo pavogtas 149 Lt kainuojantis brendžio butelis, o iš prekybos centro „Putinas“ – butelis viskio už 325 litus. Abiejose prekybos vietose yra stebėjimo kameros, įtariamąjį tikimasi nustatyti.
Kovo 21-ąją apvogtas neužrakintas Mažeikių ligoninės kabinetas. Iš patalpos išneštas perforatorius „Bosch“.
Penktadienio vakarą pastebėta, kad iš namo Gyvolių kaime koridoriaus pavogtas benzininis pjūklas „Jonser 455“.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto