Vagis sudomino bendrovės turtas

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Mažeikių policijos komisariate savaitgalį pradėti du ikiteisminiai tyrimai dėl vagysčių, vienu atveju tyrimas pradėtas dėl baudžiamojo nusižengimo.

Pavogė cementą

Penktadienio rytą žmonės pastebėjo, kad apvogta Sedoje, Liepos gatvėje esanti nesaugoma gyvenamojo namo statybų aikštelė. Vagys, pasinaudoję tuo, kad nuo ketvirtadienio vakaro čia turtas buvo likęs be apsaugos, išnešė penkiolika cemento maišų.
Cemento savininkui padaryta 225 litų materialinė žala. Kadangi buvo pagrobtas nedidelės vertės svetimas turtas, tai pripažinta baudžiamuoju nusižengimu ir už tai gresia viešieji darbai, bauda, laisvės apribojimas arba areštas.

Įsibrovė į saugomas patalpas

Visiškai kitokio pobūdžio vagystė įvykdyta tik prasidėjus pirmadieniui – nuo ilgapirščių nukentėjo Naujojoje gatvėje esančios uždarosios akcinės bendrovės „Serpantinas“ patalpos.
Apie antrą valandą nakties buvo išlaužtos šios įmonės patalpų durys ir pagrobti suvirinimo aparatai, įvairi suvirinimo įranga bei įmonės seifas.
Pagrobtų daiktų kiekis bei padaryta žala tikslinama. Signalizacija čia buvo įrengta, patalpas saugo saugos bendrovė, turtas draustas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Naujienos iš interneto