Vagis vilioja be priežiūros paliktų automobilių ratai ir padangos

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Dar vienas mažeikiškių automobilis buvo „nuautas“ ir paliktas be ratų.

Trečias atvejis per dvi savaites

Sekmadienį pirmą valandą nakties mašinos šeimininkas užfiksavo, kad Ventos gatvėje, ties 51-uoju namu, stovintis automobilis „SAAB“ yra tvarkingas, o dešimtą ryto pamatė, kad transporto priemonė – be ratų.
Vagys nusuko ir pagrobė keturis aliuminio lydinio ratlankius su žieminėmis padangomis. Ilgapirščiai mašinos savininkui padarė 1200 litų žalą.
Per dvi savaites Ventos gatvės rajono kiemuose vagišiai jau trečią automobilį palieka gulintį ant žemės arba vietoje ratų pakišę plyteles. Kiek anksčiau nuo ilgapirščių išpuolių nukentėjo du „BMW“ markės automobiliai, nuo kurių buvo pavogti visi keturi ratlankiai su padangomis.
Pareigūnai ragina gyventojus stebėti nakčiai kieme paliktus automobilius, pastebėjus apie juos besisukinėjančius įtartinus asmenis, apie tai informuoti policiją.

Vagysčių padaugėjo

Naktį iš penktadienio į šeštadienį neprašyti svečiai apsilankė sodyboje Liaudies gatvėje. Vagys įsliūkino į garažą, esantį sodybos kieme, ir iš jo išvarė dviratį bei išnešė benzininį pjūklą „Husqvarna“, padarydami šeimininkui 1650 litų turtinę žalą. Vagystė pastebėta šeštadienį apie aštuntą valandą ryto.
Šiais metais per vienuolika mėnesių Mažeikių rajone užfiksuota 419 vagysčių (pernai jų buvo 379), iš jų 395 – privačios nuosavybės vagystės.
Šiais metais vagys į gyvenamąsias patalpas brovėsi 54 kartus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto