Vagišiai nusitaikė į automobilines magnetolas

Pareigūnų teigimu, vagis domina tie automobiliai, kuriuose nėra įrengta garsinė signalizacija. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Pastarosiomis dienomis į Mažeikių rajono policijos komisariatą kreipėsi keletas gyventojų, radę apvogtas savo transporto priemones.

Vagia magnetolas

Gruodžio 23-iąją prie Ventos gatvės 27-ojo namo esančioje nesaugomoje automobilių stovėjimo aikštelėje vagys apkraustė automobilį „VW Passat“. Į saloną jie pateko pritaikę durų raktelį ir nugvelbė automobilinę magnetolą bei transporto priemonės draudimo polisą. Kitą vakarą panašus išpuolis pakartotas prieš automobilį „Audi 80“, kuris nesaugomas stovėjo Pavenčių gatvėje. Iš mašinos dingo magnetola, akumuliatorius, buvo sugadinta užvedimo spynelė.
Panašus vagišių „žygis“ registruotas antradienio naktį Pavasario gatvėje, ties 35-uoju namu. Iš automobilio „Mazda 626“ pavogta 150 litų vertės magnetola „Pioneer“ be valdymo skydelio. Į mašiną įsigauta, pritaikius durų raktelį.
Trečiadienį dar vienas automobilis, šįkart „Audi 80“, prasukus vairuotojo durų spynelę, buvo apvogtas ties Žemaitijos gatvės dvidešimtuoju namu. Iš transporto priemonės vagišiai pagrobė automobilinės magnetolos „Panasonic“ viršelį ir keturias kompaktines plokšteles. Savininkas patyrė pusės tūkstančio litų nuostolį.

Ragina įsirengti signalizaciją

„Vagys renkasi jau pavažinėtus automobilius, kurių durų spynelės gerokai padilusios ir jas pavyksta atrakinti be didesnio vargo. Juos domina tik tie automobiliai, kuriuose nėra įrengta garsinė signalizacija, ir apvogti, neatkreipus pašalinių dėmesio, trunka tik kelias akimirkas. Raginčiau visus automobilių savininkus, kurie savo transporto priemones nakčiai palieka kiemuose ar kitose nesaugomose vietose, įsirengti bent paprasčiausią signalizaciją, nes kaip rodo praktika, ir tokia apsaugo nuo smulkių vagišių“, – transporto priemonių šeimininkams patarė rajono kriminalinės policijos skyriaus viršininkas Mindaugas Jaremčiukas.
Anot pareigūno, policija jau seka įtariamųjų šiais nusikaltimais pėdomis. Naujausiomis „Santarvės“ žiniomis, vienas asmuo prisipažino dėl dviejų vagysčių. Pareigūnai toliau dirba ir aiškinasi kitų nusikaltimų aplinkybes.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto